У вінницькому Центрі олімпійського тхеквондо «Red Sun» пройшла атестація на пояси. В ній брали участь майже півсотні спортсменів з двох клубів – ЦОТ «Red Sun» (тренер Леонід Кулаковський) і ВСК «Дельфін» (тренер – Лілія Романенко).

   Атестацію проводила голова Вінницького обласного осередку федерації ФТУ (ВТФ) Аліна Новинюк. Під час неї спортсмени демонстрували свою майстерність у пхумсе, техніці нанесення ударів, переміщенні, акробатиці, самообороні та теоретичних знаннях.

   За словами тренерів, кожен пояс особливий і чітко відповідає не тільки фізичному етапу, але й ментальному стану спортсмена , який пройшов ту чи іншу ступінь.  Таким чином, це не тільки показник рівня того, хто тренується, але й символ, до якого необхідно тягнутися кожному учню, аби щоразу відкривати для себе щось нове.

   – Вітаємо юних спортсменів та їхніх батьків, а також весь тренерський склад клубів з успішною здачею іспиту. Бажаємо всім старанності в освоєнні бойового мистецтва тхеквондо, фізичної та духовної досконалості, прагнення рухатися тільки вперед! – кажуть тренери юних бійців.

Михайло ШАФІР

SHARE