Тривають Всеукраїнські змагання з хокею з шайбою серед юнаків 2008 р.н. В групі «А» виступають вінницький «Патріот», «Кременчук», «Крижинка» і «Крижинка-2», «Сокіл Red» і «Сокіл White» (всі – Київ). Паралельно в групі «Б» змагаються «Донбас» (Донецька область), «Кривбас» (Кривий Ріг), СДЮСШОР і «Союз» (обидві – Харків), «Ягуар-1» і «Ягуар-2» (Дніпро).

     2-3 березня у вінницькому Льодовому клубі пройшов другий тур Всеукраїнських змагань серед юнаків 2008 р.н. На майданчик виходили «Патріот» і «Крижинка-2», які провели дві очних зустрічі.

     В першій із них вінничани постійно вели в рахунку і закономірно довели свою перевагу до перемоги – 6:4. Наступного дня гості взяли переконливий реванш – 0:4. «Патріот» навіть закинув шайбу престижу в останній чверті, але вона не була зарахована арбітром.

     Матчі викликали цікавість у глядачів. Серед них був і голова обласної організації спортивного товариства «Колос» Сергій Татусяк. Він вболівав за свого онука – 12-річного Андрія Капітана. Той закинув дві шайби, був одним із лідерів на майданчику.

   – Андрій займається хокеєм із п’яти років. Він постійно дивиться матчі НХЛ, знає всіх зірок. Я сам раніше вболівав за московський ЦСКА, навіть їздив у Москву на матчі, – розповів Сергій Татусяк. – Добре, що хокейній школі «Патріот» допомагає міська влада, сприяє із орендою льоду.

 

                                                                                             Михайло Шафір

SHARE