Відкритий чемпіонат міста Вінниці з важкої атлетики відбувся у залі важкої атлетики Центрального міського стадіону 10 березня. У змаганнях взяли участь юнаки та дівчата віком до 13 років. Вони виступали у різних вагових категоріях.

   Програма чемпіонату включала у себе дві вправи: ривок та поштовх штанги. Спортсмени у кожній вправі мали три спроби, щоб продемонструвати найкращий результат, який і піде в підсумковий залік.

   У ваговій категорії до 34 кілограмів серед юнаків бронзовим призером став наймолодший учасник змагань Володимир Ковальчук (2011 року народження), результат якого 28 кілограмів (ривок – 12 кілограмів та поштовх – 16 кілограмів). Друге місце у цій категорії посів Артем Рамашкан, який у ривку продемонстрував результат 16 кілограмів, а у поштовху – 20 (36 кілограмів у сумі). З мінімальним відривом у один кілограм, першу сходинку виборов Михайло Мєдвєдєв. Його результат – 37 кілограмів (ривок –17, поштовх – 20).

   Владислав Челябієв представляв вагову категорію до 38 кілограмів (єдиний учасник цієї вагової категорії на змаганнях) і набрав у сумі 50 кілограмів, із 20 у ривку та 30 у поштовху.

   У категорії до 45 кілограмів переможців між собою визначали Володимир Ковров та Євген Ремішевський. У вправі «ривок» обидва спортсмени показали результат у 30 кілограмів. Все вирішив поштовх штанги, у якому Володимир Ковров зміг виштовхнути 40 кілограмів, а Євген Ремішевський – 35. Таким чином, у першого 70 кілограмів у підсумку, а у другого – 65.

   Ілля Сімонишин став переможцем у ваговій категорії до 49 кілограмів, продемонструвавши у ривку результат 35 кілограмів, а у поштовху – 47 (загалом – 82 кілограми). Максим Франчук, із результатом 75 кілограмів (35 – ривок та 40 – поштовх) виграв категорію до 55 кілограмів.

   Артем Ключковський показав 43 у ривку та 50 у поштовху, що допомогло йому набрати 93 кілограми у сумі та посісти перше місце у ваговій категорії до 61 кілограма.

   У категорії до 67 переможцем став Максим Гумений, показавши найкращий результат всього турніру – 100 кілограмів (45 у ривку та 55 у поштовху).

   Запекла боротьба за першу сходинку точилася у ваговій категорії до 73 кілограмів. Відразу двоє спортсменів, Богдан Кирилюк та Олег Кобента показала результат у 80 кілограмів, до того ж у них були однакові показники у ривку та поштовху (35 та 45 кілограмів відповідно). Додатковим показником у визначені переможця стала особиста вага спортсменів, яка виявилася меншою в Олега Кобенти.

   У найбільшій ваговій категорії на цих змаганнях (+73) виступав Олександр Ковалюк, який набрав у сумі 74 кілограми (34 у ривку та 40 у поштовху).

   Серед дівчат на цьому турнірі були задіяні всього дві категорії – до 49 та до 55 кілограмів. У першій виступала Олена Гольвіта, яка у ривку показала 19 кілограмів, а у поштовху – 37 (56 кілограмів у сумі).

   В іншій ваговій категорії серед дівчат перемогла Діана Белькова із результатом 35 кілограмів (15 у ривку та 20 у поштовху).

Андрій МАКРУШИН

SHARE