OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Олені Володимирівні Бех – 60 років! Свій ювілей вона зустрічає в гарній спортивній формі і налаштована на подальші успіхи своїх вихованців.

Олена Бех народилася 18 жовтня 1955 року у м. Староконстантинів Хмельницької області. Її родина переїхала до Вінниці у 1964 році. Олена закінчила Вінницьку школу № 15. Вищу освіту отримала у Київському державному інституті фізичної культури і спорту у 1977 році.

Олена завоювала бронзову медаль на чемпіонаті СРСР на 100-метровці. Вона здобувала нагороди на інших змаганнях і в інших дисциплінах легкої атлетики. Зокрема, стрибала у довжину.

Олена Володимирівна тривалий час працювала у ДЮСШ №1, – тренером, старшим тренером, завучем. З 2000 року Олена Бех – тренер і завуч Школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ).

В 2014 році Олену Володимирівну запросили на роботу в федерацію легкої атлетики України, в Департамент змагань.

Наразі Олена Бех робить усе можливе, щоб її вихованець майстер спорту міжнародного класу зі спортивної ходьби Андрій Ковенко добре підготувався до ліцензійних змагань навесні 2016 року і здобув ліцензію на Олімпіаду-2016 в Бразилії. Водночас Олена Володимирівна є віце – президентом федерації легкої атлетики Вінниччини. Має дочку, двох онуків.

Здоров’я Вам, Олена Володимирівна! І щасти Вам!

Відділення НОК України Вінницької області