Десятий, ювілейний, відкритий турнір «Новорічні зустрічі» з футзалу провели 8-10 січня у Вінницькому міському Палаці дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної. У ньому виступали гравці молодшого шкільного віку (2009-2010 р.н.).

   Змагання спільними зусиллями організували адміністрація Палацу дітей та юнацтва, міський спорткомітет, обласні відділення НОК України, спортуправління ОДА і федерація футболу.

   – Канікули – зручний час для проведення турніру. Для багатьох учасників це взагалі перші офіційні змагання. Юні футболісти за допомогою «Новорічних зустрічей» входять у сезон, – прокоментував головний суддя турніру, заслужений тренер України Микола Кривов’язюк.

   Змагання урочисто відкрили голова обласного відділення НОКУ Павло Хникін, заступник голови міського спорткомітету Роман Семчук і заступник директора з виховної роботи Палацу дітей та юнацтва Наталя Підлісна. Перед юними спортсменами виступили народний колектив спортивного танцю «Грація» і колектив вуличного танцю
«Ла-Мар».

   – Ми щорічно підтримуємо юних футболістів. Надаємо для проведення турніру сувеніри і подарунки. На початку кожного року затишний зал Палацу збирає велику кількість юних спортсменів. Це надихає їх на подальше вдосконалення у спорті, – сказав Павло Хникін. – В молодшому віці зароджується любов до спорту. Тому проведення масових турнірів є дуже важливим.

   – У Вінниці стрімкими темпами прогресують футбол і футзал. Біля Палацу дітей та юнацтва нещодавно побудували нове сучасне поле стандартних розмірів, з освітленням. На ньому можна проводити турніри навіть міжнародного рівня, – відзначив Роман Семчук.

   На старт вийшли шість команд, серед яких дві – господарів майданчику. Їм протистояли два колективи ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, ФК «Олімпієць» і збірна школи № 16. Грали протягом трьох днів за коловою системою. Фаворитом вважалася команда «Мрія» Палацу дітей та юнацтва. Адже за попередні дев’ять змагань «Новорічні
зустрічі» вона лише одного разу поступилася золотими нагородами.

   – Турнір «Новорічні зустрічі» для дітей є дуже важливим, адже це додатковий і корисний досвід. Наші команди готуються до масових міжнародних змагань у Ейндховені (Нідерланди), що відбудуться у березні. Інші турніри поки що мають допоміжний характер, – сказав тренер команд «Мрія» і «Темп» Палацу дітей та юнацтва Олександр Самолюк.

   Але цього разу «мрійники» зазнали двох поразок і залишилися на другій сходинці турнірної таблиці. Стільки ж очок, дев’ять, набрала друга команда ОДЮСШ Блохіна-
Бєланова. Але у неї була гіршою різниця забитих і пропущених м’ячів, що опустило колектив на третю позицію. А золоті нагороди цього разу виграла перша команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, яка набрала 15 очок. Вона виграла усі п’ять матчів із різницею забитих і пропущених м’ячів 31:9.

   Призери отримали Кубки, медалі і грамоти. Кращим гравцям змагання (за амплуа) вручили подарунки відділення НОК України у Вінницькій області.

SHARE