У настільному тенісі тільки одні переваги. Настільний теніс по праву вважається однією з найбільш популярних спортивних ігор у світі і це не спроста. У нього із задоволенням грають, без перебільшення, більше двох мільярдів чоловік. В Україні ця гра теж широко пропагується і постійно розвивається, в тому числі і у Вінницькій області. Головою Вінницької обласної федерації з настільного тенісу є Сергій Лимонов, який докладає багато сил і часу для його якісного розвитку і результатів.

   У Бердичеві пройшов рейтинговий турнір, в якому взяли участь багато провідних тенісистів із Хмельницького, Вінниці, Могилів-Подільського, Калинівки, Хмільника, Бердичева, Уланова, Чуднова та Козятина – всього 37 учасників. Найбільш представницькою була Вінницька команда. Він співпав із 70-річним ювілеєм організатора цього турніру, неодноразового учасника Всеукраїнських змагань, Чемпіонату світу серед ветеранів Анатолія Костенка. Він не тільки відмінний тенісист, але і хороший пропагандист. Любить приїжджати на турніри у Вінницю, Козятин, де завжди до нього ставляться з повагою.

   Перед початком турніру учасники тепло привітали Анатолія Костенка з 70-річним ювілеєм, вручивши йому пам’ятну медаль і грамоту.

   Потім відбулося жеребкування, за допомогою якого всіх учасників розділили на 7 підгруп. Вони і визначили вісімку кращих 1-го фіналу, до якої увійшли два представники з м. Козятина. Це майстер спорту Олег Білецький та кандидат у майстри спорту Іван Поберій. Впевнено виграючи у всіх на своєму шляху, вони, завдяки красивій і технічній грі дійшли до головного фіналу. Нагадали мені фінал Чемпіонату області 2008 р, коли увесь п’єдестал пошани був Козятинський.

   Цього разу в особистій зустрічі вони зійшлися віч-на-віч. Більш досвідчений, майстер спорту Олег Білецький, переграв свого земляка у трьох партіях (3:0), хоча гра була рівна. Поєдинок двох земляків з Козятина в головному фіналі був окрасою всього турніру.

   Давайте не будемо забувати, що їм вже за сорок. Але фізично і технічно вони до сих пір не поступаються молодим тенісистам. Є чому повчитися не тільки молодим тенісистам, але і футболістам.

   Це був черговий успіх моїх вихованців на Всеукраїнських турнірах. Вони, дотримуючись завіту Шекспіра «Будь вірний самому собі», відмовляли собі від усього стороннього, зосереджуючись тільки на настільному тенісі і захоплювали за собою всіх оточуючих.

   Я не шкодую, що для цих хлопців віддав частину свого життя і здоров’я. Такі спортсмени народжуються один раз на сто років. Так, вони ще не чемпіони світу та Європи, але настільний теніс вони будуть любити вічно і радувати своїми перемогами.

   Третє місце у цьому турнірі посів кандидат у майстри спорту Олександр Бронецький (Бердичів), який в дуже напруженій боротьбі зумів переграти Юрія Гару (Хмельницький) – 3:2.

   З Вінницької команди кращими були: Сергій Ліженко, посівши п’яте місце, Вадим Гуцол – 9 місце, Костюк – 10, Матеуш – 13 і Зелений – 14 місце.

   Призерів нагороджували грамотами та медалями Сергій Лимонов і Анатолій Костенко.

   Настільний теніс, хоч і складний вид спорту, але в той же час – це чудовий засіб активного відпочинку, який приносить величезне задоволення для усіх вікових категорій, де вас завжди чекають.

   Олегу Білецькому та Івану Перебію ще раз «Браво!!! Ви супер!!! Так тримати!!!»

Володимир СІМАЧОВ, член АСЖУ

SHARE