При школі села Некрасове (Вінницький район) від Вінницького райнного будинку дитячої та юнацької творчості (директор – Олена Сергіївна Оцвера) Вінницької райради діє гурток «Культура мови та спілкування». Його веде Тетяна Гордєєва, в минулому тележурналіст, багатодітна мати. Вона організувала цікаву зустріч на тему «Особливості та специфіка журналістської роботи. Цікаві факти». Захід відбувся 20 жовтня за підтримки відділення НОК України Вінницької області і адміністрації Некрасовської школи.

На зустріч з цікавими людьми, окрім гуртківців-філологів, завітали й інші учні школи (з 5-го по 10-й класи), в тому числі кращі спортсмени. Перед ними виступали і відповідали на запитання головний редактор регіональної газети «Подільська зоря» Федір Бежнар і керівник обласного олімпійського прес-центру, лауреат Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів Михайло Шафір.

«Акули пера» з Вінниці розповіли дітям про те, як зробити кар’єру кореспондента, нюанси з трудових буднів. Михайло Шафір особливо акцентував увагу на праці спортивного журналіста та повідав про останні досягнення вінницьких олімпійців і паралімпійців.

Школярі підготували для гостей кілька номерів. Вони непогано співали під гітару, читали власні вірші. Члени гуртка «Культура мови та спілкування», а також деякі інші кращі школярі отримали олімпійські сувеніри відділення НОК України, а молодшокласники – розмальовки від редакції газети «Подільська зоря».

– Філологічний гурток при школі працює лише з осені. Сподіваємося, що заняття в ньому розвиватимуть не тільки культуру мовлення, але й творчі здібності дітей. Недарма серед наших учнів є автори віршів та невеличких оповідань, – каже директор Некрасовської загальноосвітньої школи Микола Савченко.

В школі села Некрасове навчається 197 дітей. Сюди щоденно на навчання приїздять школярі з сіл Широка Гребля, Слобода Дашківецька, Майдан і Медвеже Вушко. Особливу увагу в навчальному закладі приділяють спорту, і в цій сфері є чим пишатися.

– Здоров’я дітей для нас – пріоритет. В навчальному закладі є гарний спортзал, школярі забезпечені спортивним інвентарем. Обладнано тир в підвалі, на цій базі проводимо свято допризовної молоді, – інформує Микола Савченко. – Наші учні – неодноразові чемпіони районних змагань з волейболу. З футболу торік наша школи зайняла перше місце в районі, а на  чемпіонаті області ми були п’ятими. Маємо також чемпіонів з настільного тенісу і легкої атлетики.

%d1%84-001 %d1%84-005 %d1%84-016 %d1%84-023 %d1%84-026 %d1%84-028 %d1%84-031 %d1%84-032 %d1%84-037 %d1%84-040 %d1%84-042 %d1%84-044

SHARE