Жіноча група майстри спорту чемпіони України Ганна Патченко, Діана Панчук, Надія Котляр
Жіноча група, майстри спорту, чемпіони України Ганна Патченко, Діана Панчук, Надія Котляр

 

У столиці Азербайджану Баку з 12 по 28 червня відбудуться перші в історії Європейські Ігри. До збірної України увійшло 243 спортсмени. Серед них є вінничани: веслувальники Роман Копистинський і Світлана Римкевич, акробати Діана Панчук, Надія Котляр і Ганна Патченко та борець вільного стилю Дмитро Рочняк, який представляє водночас Тернопільщину і Вінниччину.

– Сподіваюсь, що вінничани будуть вболівати за представників нашої області, – сказав голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін. – В період проведення Ігор у Вінниці офіційно буде піднятий Олімпійський прапор.

За словами головного тренера збірної України з акробатики Леоніда Голяка, він сподіваються на успіх наших спортсменів

Як відмітив президент Федерації веслування Вінниччини Віктор Добротворський, Роман Копистинський має виступити на байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів, а Світлана Римкевич на байдарці – одиночці на двох дистанціях, – на 200 та 500 метрів. Він же зауважив, що для здобуття ліцензії на виступ на «великій» Олімпіаді – 2016 у Ріо-де-Жанейро все одно потрібно буде вдало виступити на чемпіонаті світу з веслування у поточному році.