У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбувся захоплюючий шаховий поєдинок. Збірна дитячого клубу «Романтик», який є філією МДЮСШ № 6, змагалася проти юнацької збірної Жмеринки. Матч пройшов за підтримки меценатів Олександра Козаченка і Юрія Поремського, Жмеринської федерації шахів та Вінницької обласної федерації шахів.

     Жмеринський шаховий колектив є найсильнішою командою зі всіх районів Вінниччини, тому він небезпідставно збирався дати бій вінничанам. Збірну підготував відомий тренер Віктор Личкін.

     Що стосується команди «Романтик», то вона під час карантину добре потренувалася у Дитячій онлайн-лізі України, де неодноразово посідала призові місця (у вищому дивізіоні). В її складі виділялися колишня чемпіонка України серед дівчат Вікторія Біляк та 12-річний Владислав Пюро, який нещодавно виконав звання кандидата у майстри спорту України.

     Грали «стінка на стінку» у 5 турів за шевінігенською системою. Окремо визначалися кращі в старшій і молодшій підгрупах.

     Із перших турів стала помітною перевага вінничан, які під час карантину мали кращі умови для тренувань. Підсумковий рахунок – 37:13 на їхню користь. Таким чином «Романтик» продовжив переможну серію у матчевих зустрічах. Перед цим він здолав збірні Білої Церкви (Київська область), Крижопільського району (Вінницька область) і дорослу команду Летичева (Хмельницька область).

     В матчевій зустрічі був й особистий залік. У старшій групі зі стовідсотковим результатом переміг Богдан Станіславський. По 4 очки із п’яти можливих взяли Владислав Пюро та Іван Крамаренко.

     У молодшій групі 1-3 призи (із результатом 4 очки із 5 можливих) розділили Юрій Перепелиця, Володимир Шафір і Станіслав  Шевчук.

     Серед жмеринчан найкращі результати показали віце-чемпіонка області Олександра Цюпало, Єгор Репей і Назар Шаталюк, який обіграв рейтинг-фаворита Владислава Пюро. Але грамоти і призи, за підтримки меценатів, отримали всі учасники захоплюючого матчу.

Михайло ШАФІР              

SHARE