Завершився перший чемпіонат Вінницької області з онлайн-шахів серед юнаків та дівчат. Загальна кількість учасників турніру склала 90 спортсменів. Вони виступали у різних вікових категоріях.

Таким чином, у віковій категорії  до 18 років переможцем серед юнаків став Дмитро Щербина, а серед дівчат золото завоювала Каріна Степанюк.

У категорії спортсменів віком до 14 років серед юнаків чемпіоном став Володимир Іванченко, а серед дівчат – Катерина Скакун.

У наймолодшій віковій категорії, де виступали шахісти віком до 8 років найкращими стали Іван Катеринюк та Катерина Баніна.

Окрім чемпіонату області, днями завершився товариський шаховий онлайн-матч між командами міста Вінниці та міста Чернівців. В умовах пандемії подібні товариські зустрічі стали практикувати все частіше. Це дає змогу спортсменам підтримувати себе у формі та готуватися до подальших турнірів. У цій грі сильнішими виявилися спортсмени із міста Вінниці. Вони здобули перемогу із рахунком 130-84.

У таких зустрічах спортсменів розділяють на різні групи за спортивними званнями – відповідний розряд із шахів, КМС, МС. Грають у вигляді групового етапу, де спортсмени набирають залікові пункти, які йдуть у загальнокомандний залік.

Андрій МАКРУШИН

 

 

SHARE