У Вінниці пройшов традиційний турнір із шахів, присвячений пам’яті генерала Олексія Бутовського. Він є патріархом розбудови олімпійського руху в Україні, відомим вченим у сфері фізичного виховання і спорту, соратником П’єра де Кубертена.

     Змагання відбулися під патронатом відділення НОК України у Вінницькій області.
В турнірі взяли участь вихованці вінницького шахового клубу «Романтик», який є філією МДЮСШ № 6. Зважаючи на те, що там займається близько 60 юних спортсменів і наявні карантинні обмеження, змагання було вирішено провести онлайн. Це не дивно, адже команда «Романтик» успішно виступає у вищому дивізіону Дитячої онлайн-ліги України, двічі була її переможцем (серед 80 збірних) і багато разів – призером.

     Отже, у меморіалі Олексія Бутовського кращою серед дівчат стала Вікторія Біляк (Гнівань), яка раніше була чемпіонкою України серед дівчат у в «живих» блискавичних шахах. Перше місце серед хлопців виборов чинний чемпіон Вінницької області до восьми років Юрій Перепелиця.

     На урочистому нагородженні медалі отримали призери у різних категоріях, а сувеніри відділення НОК України у Вінницькій області – всі учасники меморіалу Олексія Бутовського. Підтримали захід й меценати, які вшанували кращих шахових «романтиків» за підсумками навчального року.

 

                                                                                                  Михайло Шафір

SHARE