У Вінницькій ДЮСШ №6 міського спорткомітету відбувся 8-й відкритий командний Кубок області. Через карантинні обмеження організаторам довелось суттєво скоротити кількість команд.

     – Нагадаю, що в минулі роки у цих змаганнях, окрім команд із Вінниччини, участь брали команди з Хмельницької, Львівської, Чернівецької, Рівненської, Житомирської, Київської областей. Цього року грали тільки найсильніші команди Вінницької області, – сказав президент Вінницької міської федерації шахів Микола Боднар.

     У результаті напруженої боротьби перше місце поділили головна команда міста Вінниці і команда Вінницької шахової школи. Втім, якщо команда Вінниці була фаворитом і передбачувано мала боротись за високі місця, то молода збірна спортивної школи приємно здивувала, обігруючи сильні команди.

     Додаткові показники вивели на перше місце досвідчену команду Вінниці, у складі якої грали всі тренери Вінницької шахової школи, майстри спорту: Микола Боднар, Володимир Вусатюк і Артур Роєнко. За шкільну команду боролись: Юрій Штомпель, Максим Біленький і Георгій Галич. Третє місце виборола команда з міста Бершаді, у складі Олександра і Михайла Жуковських та майстра спорту України Олега Биковського. І тільки четверте місце посіла ще одна команда – фаворит Вінниця юнацька.

Михайло ШАФІР

SHARE