Після двох перемог вінницьких колективів у 13 турі Суперліги України з волейболу сезону 2019/2020 року, на команди із міста над Бугом чекали важкі протистояння у 14 турі. Колективи ВК «МХП-Вінниця» та ВК «Серце Поділля» приймали вдома команди «Буревісник-ШВСМ» із міста Чернігова та ВК «Житичі-ПНУ» із Житомира відповідно.

     Перші свої матчі відіграли тринадцятого березня. ВК «МХП-Вінниця» здобув вольову перемогу над «Буревісником», перегравши суперників із рахунком 3:2. У першому сеті господарі не залишили гостям жодного шансу і довели справу до підсумкових 25:17. У другій же партії колективи набрали по 24 пункти і довелося грати «більше-менше», де також краще себе реалізували вінничани – 26:24. Після цього господарі трохи розслабилися, віддавши ініціативу чернігівцям, що призвели до відновлення ними паритету та зрівняння рахунку. Наступні дві партії закінчилися на їхню користь – 23:25 та 26:28. Довелося грати останню, п’яту партію, щоб визначити переможця зустрічі. Тут перевага була на нашому боці і вінничани вигризли останній сет 15:13.

     Цього ж дня свою першу гру проводив ВК «Серце Поділля». На жаль, колективу на вдалося повторити позитивний результат ще однієї команди із Вінниці. Господарі поступилися ВК «Житичі-ПНУ» із рахунком 2:3. Попри це, обидва колективи продемонстрували абсолютно рівну боротьбу, на що й вказують результати кожного із сетів. Команди йшли ніздря в ніздрю: першу партію виграли гості із результатом 28:26, у другому вінничани реабілітувалися і виграли 25:22, третя партія залишилася за представниками Житомира – 25:23, з таким же рахунком, тільки на користь господарів майданчика, закінчилася четверта партія. У вирішальному, п’ятому сеті, команда «Житичі» виборола перемогу із рахунком 15:12.

     Наступного дня проводилися другі матчі, де наші команди все ж продемонстрували свій клас і виграли їх. ВК «МХП-Вінниця» переграв «Буревісник» 3:1, віддавши гостям тільки другу партію – 22:25. У першому сеті вінничани переграли суперників 25:22, у третьому розгромили 25:11, а у четвертому довели справу до логічного завершення – 25:23.

     Цього разу і ВК «Серце Поділля» святкувало перемогу 3:1. Розгромили суперників у першому сеті – 25:16, у другому переграли 25:22. Третю партії собі в актив записали гості – 22:25, але четвертий сет залишився за нами – 25:20.

     Таким чином, вінницькі команди здобули на двох три перемоги у чотирьох матчах і продовжують посідати призові місця у турнірній таблиці чемпіонату (МХП-Вінниця – друге, «Серце Поділля – третє).

Андрій МАКРУШИН      

SHARE