13 лютого в міській ДЮСШ №6 відбувся чемпіонат Вінниці з міжнародних шашок-100 серед чоловіків і жінок. В змаганнях взяли участь лише 20 спортсменів, згідно із карантинними обмеженнями. Вони пройшли за підтримки комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради.

     Було проведено два окремих турніри. В групі “А” змагалися гравці з кваліфікацією не нижче першого розряду. В турнірі “Б” – шашкісти 2-3 розрядів. В кожному із них за медалі боролися по 10 спортсменів.

     В турнірі «А» переміг кандидат у майстри спорту України Віталій Луценко, який очікує на присвоєння майстерського звання. В його активі 13 очок із 14 можливих. Срібло в активі майстра спорту Андрія Щербатюка (11 очок). Бронзовим призером став кандидат у майстри спорту Лев Леонтьєв (9 очок), який був чемпіоном світу серед юнаків із бразильських шашок. В заліку серед юнаків призову трійку склали Лев Леонтьєв Лев, Павло Жолоб і Руслан Чорній.

     В турнірі «Б» визначалися кращі у багатьох категоріях. Серед юнаків до 16 років золото виборов Євген Зотов, серед дівчат до 16 років – Єлизавета Левіт. Серед дівчат до 13 років призову трійку склали чемпіонка світу із бразильських шашок Софія Петровська, Вероніка Дубок і Соломія Петровська. Серед юнаків до 10 років нагородили Андрія Данченка, Назара Чорнія, Дмитра Медвєдєва, Дениса Батрукова і Матвія Розкошенка.

   – Міський спорткомітет надав значну підтримку у проведення змагання. Це грамоти, медалі, кубки переможцям і цінні призи (флешки), – розповів головний суддя Микола Леонов.

     Чемпіонат міста слугував етапом підготовки до юнацьких чемпіонатів України у різних вікових категоріях.

                                             

                                                                                           Михайло Шафір

SHARE