Чемпіонат України з радіоспорту серед юнаків, юніорів та дорослих спортсменів відбувся у місті Вінниці протягом 29 липня – 2 серпня. Змагання проводили у кількох дислокаціях міста: Лісопарку, а також у лісових масивах Стрижавки, Зарванців і Сабарова. Турнір відбувся з дотриманням відповідних заходів безпеки, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в редакції від 11.07.2020 року). Учасниками чемпіонату стали понад 100 спортсменів з 9 регіонів України.

Спортсмени боролися в індивідуальних першостях. Також, набрані ними очки сумували і додавали у загальнокомандний залік, за результаатами якого і визначали команду-переможницю турніру.

В особистому заліку вінничани здобули 13 золотих, 12 срібних та 7 бронзових медалей. Найвищими досягненнями стали перемоги наступних спортсменів: Олександр Марчук виборов золото у віковій категорії до 20 років; Василь Колодяжний став чемпіоном у категорії до 40 років; Максим Дремлюга – чемпіон у категорії Ч19; Артем Степанішев виявився найсильнішим серед юнаків віком до 16 років; у категорії до 14 років переміг Богдан Філоненко, а також Нікіта Гуменчук. Серед дівчат перемоги здобули: Аліна Солоненко – категорія до 19 років; Марина Задорожна – категорія до 16 років.

У командному заліку Вінницька область здобула 12 золотих, 9 срібних та 4 бронзових нагороди. Це дозволило нашим спортсменам піднятися на першу сходинку в загальнокомандному заліку. У запеклій боротьбі вдалося обійти представників міста Києва, які програли вінничанам три очка і посіли другу сходинку. На третє загальнокомандне місце піднялися представники Донецької області.