Відкритий Чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2000 року народження та молодших завершився у місті Вінниці 6 серпня. Участь у ньому взяли представники 20 областей країни.

Наші спортсмени завоювали три золотих, одну срібну та вісім бронзових медалей, що дозволило нам піднятися на третє місце у загальнокомандному рейтингу.

В особистому заліку чемпіонами у вправі МГ-6 (стрільба з МК гвинтівки з 50 метрів) стали Назар Кубов, Вадим Бондарчук та Павло Яцюра. Вони ж стали бронзовими призерами у вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки з 10 метрів).

Дар’я Римська, Дар’я Яремчук і Анна Волковська вибороли бронзові нагороди у вправі ГП-6 (стрільба з пневматичної гвинтівки з 10 метрів). Окрім цього, Дар’я Римська стала здобула срібло у вправі МГ-6 (стрільба з малокаліберної гвинтівки з 50 метрів).

У вправі ГП-міх (змішана пара – стрільба з пневматичної гвинтівки з 10 метрів) вінничани Вадим Бондарчук та Дар’я Римська стали третіми.

Переможці та призери змагань отримали на пам’ять подарунки, грамоти, а також медалі відповідного ґатунку.