Протягом 29-30 травня відбувався Чемпіонат області з плавання в басейні «Юність» міста Жмеринки. На змагання з’їхалися найкращі спортсмени Вінниччини. На відкритті чемпіонату були присутні начальник відділу молоді та спорту Жмеринської міської ради В’ячеслав Малюшицький, голова відокремленого підрозділу федерації плавання Вінницької області Юрій Сізов та голова регіонального відділення НОК України Павло Хникін.

     – Раніше, ще до закриття внаслідок стихійного лиха, в жмеринському басейні виховувались як майстри спорту України, так і призери та чемпіони України з плавання, – надав коментар Павло Хникін, – тому дуже радий, що за останні 15 років чемпіонат області повернувся саме до Жмеринки, бо сподіваюсь, що це стане стартом для відродження спортивних традицій та успіхів жмеринського плавання.

     Нагородження переможців та призерів Чемпіонату області проводив майстер спорту України з плавання, багаторазовий чемпіон України та 4-х кратний чемпіон «CAN-AM Para-swimming» Олексій Ківаєв.

     За результатами цих змагань, будуть сформовані команди для участі в чемпіонаті України серед молоді, який відбудеться вже 5-8 липня в місті Бровари.

                                                                                                                                                                                                          Лана Свєтлова

SHARE