Чемпіонат міста Вінниці із пляжного футболу стартував у суботу, 25 липня, на базі місцевої ДЮСШ №2. На змагання команди могли потрапити за попередньою заявку, яку могли подати охочі колективи із Міста над Бугом. У підсумку, на турнір заявилося сім команд: «Динамо», «Балкани», «Меркурій», «А Таксі», «Вінниця молодіжна», «Вінницькі шершні», «Вінницькі шершні 2». Турнір проходить за коловою системою (кожний має зіграти із кожним) та відбуватиметься два дні (перший ігровий день – субота, 25 липня, другий ігровий день – субота, 1 серпня).

   Вже у матчі-відкритті турніру було видно великий ігровий запал та бажання спортсменів боротися за перемогу. У першому матчі Туру 1 зустрілися між собою команди «Динамо» та «Вінницькі шершні». Обидва колективи не хотіли поступатися та йшли ніздря в ніздрю по забитих м’ячах, але, у підсумку переможцем стала команда «Динамо». Матч завершився із рахунком 4:3. Аналогічною була ситуація у ще одній грі цього туру між колективами «Вінниця молодіжна» та «А Таксі». Тут також було зафіксовано фінальний результат 4:3 – на користь номінальних господарів майданчика у цій зустрічі («Вінниця молодіжна»). Вирішальним став двоххвилинний відрізок у другому періоді матчу, у який «Вінниця молодіжна» зуміла забити два м’ячі та вийти вперед. Команда суперників спромоглася скоротити відставання, але у підсумку забрати очки у цій зустрічі їм не вдалося. Заключним матчем у першому турі став поєдинок між «Балканами» та «Меркурієм». Рахунок у поєдинку відкрив голкіпер «Меркурія», завдавши дальнього удару по воротах суперників. М’яч по-зрадницьки пірнув перед воротарем «Балканів» та змінив свою траєкторію від піску і потрапив до сітки воріт. Відразу ж через кілька хвилин «Балкани» відновили паритет та більше у цій зустрічі забивали тільки вони. Незважаючи на значну кількість сейвів воротаря «Меркурія», суперники спромоглися цілих п’ять разів відзначитися у його воротях та встановити остаточний рахунок матчу 5:1.

   У першій грі другого туру між собою зіграли «Вінницькі шершні» та «Вінниця молодіжна». Команди цілий матч грали на рівних, демонструючи високий рівень гри і у підсумку їм не вдалося виявити переможця. Матч завершився внічию 1:1 (за регламентом цього турніру дозволено завершувати ігри з нічийним результатом). Команда «Балкани» у цьому турі здобула свою другу перемогу поспіль, продемонструвавши аналогічний результат 5:1. Цього разу суперником був колектив «Вінницькі шершні 2». Переможці виділялися на майданчику не тільки командною грою, але й індивідуальною підготовкою футболістів, які могли взяти гру на себе та вирішити долю епізоду. У ще одному матчі другого туру між собою грали команди «Меркурій» та «Динамо». Перемогу із рахунком 2:4 здобули останні, здолавши суперників у непростій боротьбі.

   У Турі 3 було відразу кілька цікавих поєдинків. Один із них подарував глядачам бойову нічию між колективами «Динамо» та «Вінницькі шершні 2». Зустріч закінчилася із рахунком 3:3. У іншому матчі «Вінниця молодіжна» розгромила команду «Меркурій» із рахунком 6:0 та заявила про свої амбіції на цьому турнірі. У заключній грі туру «Вінницькі шершні» зуміли вибороти три залікових пункти у непростій дуелі із «А Таксі». Гра закінчилася із рахунком 2:1.

   В останньому турі цього ігрового дня було два поєдинки (один перенесли на наступний тиждень, оскільки деякі колективи грали без замін протягом попередніх зустрічей, тому вирішили зберегти сили і суддівство турніру пішло їм на зустріч). Отже, у заключних іграх цього дня між собою зіграли «Меркурій» та «А Таксі». Перемогу із мінімальним відривом здобули останні, вигравши поєдинок із рахунком 2:1. В останній грі між собою зустрілися «Вінницькі шершні 2» та «Вінниця молодіжна». Останні на куражі від перемоги в попередній грі побігли вперед та змогли здобути важливі для себе три очки, без шансів перегравши суперника 4:1.

   Після чотирьох турів ситуація із лідерством залишається незрозумілою, оскільки деякі колективи зіграли вже чотири гри, а деякі всього лиш дві. Таким чином, переможець турніру та й загалом трійка призерів визначиться наступними вихідними. Боротьба обіцяє бути напруженою. Стежте за наступними новинами на нашому сайті та на сторінках у соцмережах.

Андрій МАКРУШИН           

SHARE