15 грудня у вінницькому спорткомплексі «Термінал» відбувся турнір пам’яті видатних місцевих футболістів: Володимира Сича, Льва Пахна, Сергія Армянінова і Вачегана Айрепетяна. Він відбувається вже чотири роки поспіль. Організовує змагання обласна федерація футболу, яку очолює Ігор Гатауллін. По традиції на старт вийшли чотири команди ветеранів старше 45 років. Серед учасників були відомі у минулому гравці вінницького клубу майстрів і нинішні провідні тренери ДЮСШ. В півфіналах «Коломбо» переміг «Челсі» – 3:1, а «Кристал» поступився по пенальті «Інтегралу» – 1:2 (основна частина – 2:2). В матчі за третє місце «Челсі» програв по пенальті «Кристалу» – 1:2 (основна частина – 2:2). В фіналі також не обійшлося без серії пенальті. У ній з рахунком 3:2 «Коломбо» здолала «Інтеграл» (основна частина – 1:1).

       – Я все життя у футболі. Мій батько і дід – футболісти. Я ще застав гравців, пам’яті яких присвячений цей турнір. Коли їм було по 60 років, обіграти їх молодим було дуже важко. У нашій команді зібрані аматори, який тривалий час грають разом. Ми отримуємо задоволення від змагань. Торік на цьому турнірі посіли друге місце, а зараз вдалося покращити свій результат, – прокоментував капітан команди «Коломбо» Ігор Голубович.

       Призери отримали Кубки і грамоти від обласної федерації футболу. Кращі гравці кожного колективу отримали грошові премії. Ними стали: Анатолій Михальчишин («Кристал»), Олег Шумовицький («Челсі»), Олександр Фотюк («Коломбо») і Олексій Рябцев («Інтеграл»).

SHARE