В Усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України спільно з Coca-Colа Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.

     У рамках заходу #OlympicLab відбулася зустріч з вихованцями КЗ «ВОСДЮСШОР з легкої атлетики» у легкоатлетичному манежі «Колос» міста Вінниці 23 грудня. До юних спортсменів завітали Майстер спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор 1996 року в Атланті Петро Сарафінюк та Майстер спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні Андрій Ковенко.

     Олімпійці у рамках зустрічі реалізували напрямок проєкту «Чат з чемпіонами та навички лідерства». На початку зустрічі юним спортсменам роздали футболки із емблемою #OlympicLab, які вони відразу ж одягнули. У ході розмови з вихованцями закладу Андрій Ковенко та Петро Сарафінюк розповіли про історію виникнення бігових дисциплін та їх представництво на сучасних Олімпійських іграх.

     Розказали дітям про першого золотого медаліста легкоатлета, відомого українського радянського бігуна Володимира Куца. У свій час він став дворазовим олімпійським чемпіоном на Олімпійських іграх 1956 року в Мельбурні. Тоді йому вдалося виграти забіги на 5000 метрів та 10000 метрів.

     Після розповідей, олімпійці відповіли на запитання юних легкоатлетів, що в основному стосувалися тренувального процесу та порад щодо покращення своїх результатів. Андрій Ковенко та Петро Сарафінюк навели приклади зі своєї спортивної кар’єри, наголосивши на необхідності щодня ставити собі нові цілі і рухатися до них.
На завершення кожен із учасників заходу отримав цінні подарунки від Національного Олімпійського комітету України.

Андрій МАКРУШИН

SHARE