День спорту проголошений згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 23 серпня 2013 року.

     Як зазначається у відповідній резолюції – «спорт, який є одним із інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співробітництва, солідарності, терпимості, розумінню і соціальній інтеграції, як на місцевому, так і на національному і міжнародному рівнях».

     Щороку Національний олімпійський комітет України та осередки НОК підтримують ініціативу #WhiteCard, об’єднуючи сотні поціновувачів спорту навколо олімпійських цінностей. Тож і цьогоріч, за доброю традицією, впродовж двох тижнів уславлені атлети, медалісти олімпійських ігор, Чемпіонатів світу та Європи, їх наставники, представники спортивних організацій, любителі спорту та всі охочі в різних куточках нашої країни підіймали білу картку, засвідчуючи свою прихильність через спорт сприяти миру в світі.

     Зокрема, і голова відділення НОК України Вінницької області, двукратний срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін разом з відомими спортсменами підняли білу картку на знак солідарності ідеалам спорту.

     В час складних викликів, цей день набуває особливого значення, адже саме спорт має унікальну силу, що дозволяє долати труднощі та рухатись тільки вперед. Наповнимо наш світ позитивом та єдністю!

 

                                                                                                     Лана Свєтлова

#WhiteCard

SHARE