У настільному тенісі – тільки одні переваги.  Він по праву вважається однією з найпопулярніших ігор в світі, і це неспроста. У нього із задоволенням грають, без перебільшення понад два мільярди осіб. Звідки така популярність цієї гри в нашому районі? У чому її секрет? Я поставив це питання Олександру Амонс, голові Глуховецького ОТГ (Хмельницького району, Вінницької області) перед початком 3-го відкритого турніру з настільного тенісу, який був в цьому році рейтинговим.

– У Глухівцях настільний теніс популярний тому що це користь не тільки для тіла і здоров’я, а й для душі.

Після проведеного першого турніру в цій школі одноголосно був введений слідом за гімнастикою, баскетболом і футболом модуль з настільного тенісу. Постійний організатор цього турніру Володимир Козюк закупив весь інвентар для проведення модуля (2 столи, 4 сітки “Батерфляй”, ракетки і м’ячики). Два тенісних столи придбала школа. Велику допомогу в розвиток настільного тенісу в підготовці і в проведенні цих турнірів надає директор Глуховецької школи Людмила Дрижук, викладачі фізкультури Євген Козюк, Олександр Козюк і Олександр Мельничук. Головним спонсором цього турніру з настільного тенісу, пам’яті М. В. Волоса була Глуховецька селищна рада, а також голова Глуховецької ОТГ Олександр Амонс. Призовий фонд у великому фіналі був за перше місце – 1200 грн., 2 м – 750 грн., 3 м – 450 грн. У малому фіналі – 1 м – 650 грн., 2 м – 450 грн., 3 м – 350 грн.  У жіночому фіналі: 1 м – 700 грн., 2 м – 500 грн., 3 м – 350 грн. Для “кращих тенісистів” – 600 грн.

Перед початком турніру в усіх учасників перевіряли температуру для дотримання “адаптивного” режиму.  Всього взяли участь 27 осіб з них 8 жінок. Козятин представляли – 10 осіб, Бердичів – 5, Глухівці – 3, Сигнал і Пузирки по 2 чол.,  Поличинці – 1, Пиковець, Зозулинці, Могилів-Подільський, Перемога, Вінниця – 1 чол, Білополле, Прушанка, Кордишівка і Гурівці.

Учасники були розділені на підгрупи. На попередньому етапі переможець визначався з 3 сетів до двох перемог. Рейтинг в підгрупах не виявлявся лише у великому фіналі.

Переможцями в підгрупах серед чоловіків стали: Вадим Іщук  (Бердичів),  Іван Поберій (Козятин), Олександр Бронецький (Бердичів), Назар Семененко (Бердичів), Анатолій Заплетнюк (Бердичів), Євген Омицинський (Козятин) і Олександр Далевський (Козятин).

У великому фіналі самими напруженими були зустрічі Іван Поберій і Олександр Далевський, який програючи два перші сети, зміг вирвати перемогу у досвідченого Івана Поберія, перегравши його в останніх трьох сетах (3:2).

Інтригуючою була також зустріч за вихід до головного фіналу Олександр Бронецький – Олександр Далевський. Тут також, тільки п’ятий сет визначив переможця, з рахунком 9:9 два останніх очка на своїх подачах виграв Олександр Бронецький. Який в головному фіналі за 1 місце впевнено переграв свого земляка з Бердичева (3: 1) Вадима Іщука.

Третє місце зайняв Назар Семененко (Бердичів). Тільки в п’ятому сеті він зміг здолати напористого і технічного тенісиста з Козятина Олександра Далевського (3:2) зайняв 4 місце.

З усіх Козятинський тенісистів він показав найбільш стабільну і технічну гру, йому просто не вистачило трохи везіння.

Замкнув кращу п’ятірку “великого” фіналу серед чоловіків Іван Поберій (Козятин), перегравши в трьох сетах поспіль Анатолія Заплетнюка (Бердичів), заробивши приз “Глядацьких симпатій” отримавши за це грошову винагороду в сумі 500 грн. з рук голови  Глуховецької ОТГ –  Олександра Амонса.

В “великому” жіночому фіналі сенсації не сталося. Як і передбачалося другий рік поспіль в головному фіналі зустрілися Олена Кузнець (Вінниця) і Світлана Сімачова (Козятин), обидві кандидати в майстри спорту. Вигравши в трьох сетах Олена Кузнець посіла перше місце. Світлана Сімачова не встигнувши ще набрати оптимальну форму після операції і тривалої перерви, посіла друге місце. Довівши ще раз, що серед жінок ось уже 35 років немає їй рівних у Козятинському регіоні.

Третє місце серед жінок зайняла зовсім молода, перспективна тенісистка Інна Гречана (Козятин), для неї це великий успіх.

Красиву крапку цього щорічного пам’ятного рейтингового турніру поставило урочисте закриття та нагородження призами, кубками, медалями, дипломами та Подякою всіх учасників. Цю приємну місію виконували: голова Глуховецької ОТГ – Олександр Амонс, директор Глуховецької СЗШ I-III ст. Людмила Дрижук, а також відмінний організатор і великий любитель настільного тенісу і всього спорту – Володимир Козюк.

Завдяки їм спортивне життя, незважаючи на коронавірус триває.  Позитивним моментом цього турніру є те, що з кожним роком число учасників збільшується. Тому що турніри проводяться на найвищому рівні, залучаючи в спортзал юне покоління нашої України.

Спортивний зал Глуховецької школи завжди готовий прийняти любителів спорту. Будьте здорові, любіть настільний теніс і весь спорт, особливо олімпійські види.