Вже третій рік поспіль відділення Національного Олімпійського комітету у Вінницькій області є ініціатором та замовником документальних фільмів про видатних спортивних особистостей регіону.

     Так, два роки тому було знято фільм «Марія Гавриш – історія видатної української спортсменки (плавання)», а рік тому – «Фільм про Сергія Чернявського – срібного призера Олімпійських ігор з велоспорту». Цьогоріч головною героїнею стрічки стала бронзова призерка XXVIII Олімпійських ігор в Афінах, Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, багаторазова чемпіонка та призерка Етапів Кубку Світу, срібна призерка Кубка світу 1994 року, Чемпіонка Європи 2001, 2004 років, Чемпіонка світу серед юніорів 1987 року, Чемпіонка Радянського Союзу 1986-1987 років, тридцяти разова чемпіонка України – Ганна Балабанова.

     За визначні заслуги перед країною вона нагороджена орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня. Зараз є тренером-наставником молодих спортсменів-веслувальників.
«Тренувати спортсменів набагато важче, – зізналася Ганна під час інтерв’ю, – оскільки дуже велика відповідальність лягає на плечі саме тренера. Тепер я це розумію, як ніколи. Бути спортсменкою було набагато легше».

     З цією творчою роботою регіональне відділення візьме участь у Всеукраїнському конкурсі Національного Олімпійського комітету «Світ спорту-2022» та має наміри отримати довгоочікувану перемогу.

     Переглянути фільм можна за цим посиланням.

Лана Свєтлова

SHARE