В Козятині відбувся обласний відкритий турнір з футзалу. Він  був присвячений Дню звільнення Козятинщини від німецько-фашистських загарбників. Змагання організувала обласна федерація футболу за підтримки місцевої влади.

На старт вийшли чотири команди, складені з дівчат 2003 р.н. Впевнену перемогу здобула вінницька команда «Інтеграл», яку підготував тренер Олександр Дуднік. Вона розгромила всіх своїх опонентів. Зокрема, команду «Сугатинка» (Сугаки, Могилів-Подільський район) – 7:0, «Колос-1» – 8:0 і «Колос-2» (обидві – Козятинський район) з рахунком 9:1.

Друге місце посіла команда «Сугатинка», третє – «Колос-2».

Нагородження проводили заступник голови обласної федерації футболу Ігор Павленко і старший тренер збірної Вінниччини з жіночого футболу Юрій Наровицький. Призерам вручили  кубки, грамоти, медалі і футбольні м’ячі.

Нагороди отримали й кращі гравці за амплуа. Кращим воротарем змагання стала Богдана Кожонар («Сугатинка»), кращим захисником – Діана Король («Колос»), кращим гравцем і водночас бомбардиром – Юлія Христюк (12 м’ячів, «Інтеграл»),

– В складі чемпіонок виділялася учасниця збірної України серед дівчат до 13 років Юлія Христюк. І взагалі ця команда виглядала значно потужніше за опонентів. Тренер ДЮСШ «Інтеграл» Олександр Дуднік дуже серйозно проводить тренування на базі школи № 27 (Тяжилів), і це дається взнаки, – прокоментував Юрій Наровицький.

– Обласна федерація футболу вважає дівочий і жіночий футбол пріоритетними напрямками. Наші тренери плідно працюють і регулярно готують кандидатів до збірних України з різних вікових груп, – сказав Ігор Павленко.

казатин

 

SHARE