23 січня у Вінниці відбувся відкритий обласний турнір з футзалу серед дівчат 2000-2002 р.н. Змагалися на базі школи № 11, що на Старому місті.

Турнір організувала обласна федерація футболу, якою керує Ігор Гатауллін. На старт вийшли п’ять команд. На жаль, через брак коштів не змогли взяти участь сильні колективи Тульчина, Могилів-Подільського і Козятинського районів.

Змагалися за коловою системою. Загалом було проведено 10 поєдинків.

Перші два місця розділили колективи вінницької ДЮСШ «Інтеграл», які тренує Олександр Дуднік. Вони виграли по три матчі, а між собою зіграли внічию з рахунком 7:7. За кращою різницею забитих і пропущених м’ячів (32:4) вище опинилися перша «інтегральна» команда. Далі розташувалися: «Вінкар-ЗОШ № 11», школа № 4 Хмільника і ВПУ № 4 Хмільника.

Нагородження проводили заступник голови обласної федерації футболу Юрій Павленко і голова комітету жіночого футболу обласної федерації футболу Юрій Наровицький. Найкращі команди отримали кубки і грамоти.

– Перемога першої команди «Інтегралу» не є випадковою. Адже за неї грала збірниця України Юлія Філатова та кандидати до національної збірної Ганна Кучеренко і Вероніка Никитюк. Окрім того, в першій команді «Інтегралу» виступали в основному на два роки старші дівчата, аніж в другій, – прокоментував Юрій Наровицький.

жиночий футбол

SHARE