В спорткомплексі «Колос» провели фінальний етап чемпіонату області з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н. Змагання організувала і провела обласна Асоціація футболу.

     На першому етапі турніру стартували 35 команд, до фінальної частини дійшли вісім із них. Фіналістів розбили на дві підгрупи. У одній три перемоги із мінімальним рахунком здобула ДЮСШ Могилева-Подільського. Ця команда складалася переважно із гравців 2010-2011 р.н. Тобто із молодших на кілька років за своїх суперників. Тому її успіх багатьох здивував.

     В фіналі суперник у Могилева-Подільського був прогнозованим. Це команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, що в групі здобула три «сухих» перемоги. Перший тайм фіналу виявився напруженим. По ходу рахунок був 2:1 на користь вінничан, але «шальки терезів» постійно коливалися. В підсумку фаворити підтвердили свій клас. ОДЮСШ Блохіна-Бєланова перемогла із рахунком 5:1.

   – Наша перемога була прогнозованою, але виявилася непростою. За хиткого рахунку 2:1 наш «двигун атак» Дмитро Савченко забив фактично вирішальний м’яч. Після цього ми без особливих проблем провели наступні голи, – сказав тренер команди ОДЮСШ Блохіна-Бєланова 2008 р.н. Валентин Вишталюк. – Футзальний сезон для хлопців завершено. Тепер команда готуватиметься до ДЮФЛ України, який стартує у вересні. Перед цим ми ще проведемо кілька серйозних змагань.

     В поєдинку за бронзові медалі ДЮСШ Ямполя вже першого тайму вела у ДЮСШ Калинівки із рахунком 4:0. Після перерви ямпільчани впевнено довели цю перевагу до перемоги – 7:3.

     Призери були нагороджені Кубками, медалями і грамотами обласної Асоціації футболу. Церемонію провів спортивний директор обласної Асоціації футболу Ігор Павленко.

   – Цей був перший футзальний чемпіонат області у 2021 році. Також проведемо аналогічні змагання серед аматорів, жінок і ветеранів. Зрозуміло, якщо дозволить епідеміологічна ситуація, – сказав Ігор Павленко.

 

                                                                                         Михайло Шафір

SHARE