nocvn5856

30 червня у Вінниці, на стадіоні Центрального парку культури та відпочинку, пройшов турнір під гаслом «Футбол за життя без наркотиків».

Футбольні змагання були присвячені Дню молоді і Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотичних речовин та їх незаконним обігом. Їх підтримала Вінницька обласна федерація футболу, яка забезпечила турнір кваліфікованими арбітрами. Організаторами спортивних баталій виступили Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадська організація «Промінь надії», благодійний фонд «Асет» і комітет з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

– На майданчик виходять колишні залежні від наркотичних речовин та молоді люди, що прийняли рішення стати на шлях позбавлення від наркотичної залежності. Загалом це 10 футбольних команд. В основному це колективи міста над Бугом, а також Жмеринки і Калинівки, – розповів головний суддя змагань, представник обласної федерації футболу Сергій Бельдій.

– Ці змагання ми проводимо вже всьоме. Це спортивно-соціальна акція. В ній беруть участь переважно команди християнських центрів, які утримують громадські організації. Основна мета – продемонструвати молоді, що інші шляхи в житті, альтернативні наркотикам. Адже учасники турніру ще так давно вживали наркотики, – сказав заступник директора Вінницького міського центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Євгеній Косарєв.

Голова благодійного фонду «Вільне життя» Артем Доценко привіз на турнір команду з Хмільника.

– Проблема наркотичної залежності – це духовна проблема. Тому медицина тут, на наш погляд, безсила. Лише за допомоги віри в Бога людина може звільнитися від наркотиків, іншого шляху немає. Серед іншого, ми залучаємо наших вихованців до спорту. Зокрема, щонеділі граємо в футбол, тренуємося. Причому не лише спаринги, але й з іншими опонентами, – поділився Артем Доценко.

Кожен матч турніру тривав два тайми по 15 хвилин. Команди змагалися в двох підгрупах, після чого пройшли стикові ігри за медалі. Переможців і призерів організатори відзначили нагородами.

nocvn5859 nocvn5857 nocvn5858 nocvn5855