nocvn56075

Вчора, 15 серпня, на СК «Нива» розігрувався другий Суперкубок Вінниччини з футболу. Матч організувала обласна федерація з цього виду спорту.

В захоплюючому двобої зійшлися два учасники цьогорічного Кубку України серед аматорів – чинний чемпіон області «Патріот» (с. Кукавка, Могилів-Подільський район) і володар Кубку Вінниччини «15 громада» (с. Руданське, Шаргородський район).

Експерти певну перевагу віддавали більш досвідченому «Патріоту», адже команда з Шаргородщини минулого сезону ще грала в першій лізі обласного чемпіонату, де здобула бронзові медалі. Велике значення у суперкубковому поєдинку мала й підтримка «12 гравця». Тут спостерігалася приблизна рівність, адже обидва клуби привезли на стадіон своїх галасливих фанів.

Старт матчу став «холодним душем» для фаворита. «15 громада» дуже швидко, на 1-й хвилині, відкрила рахунок. Після флангового прориву м’яч був спрямований в карний майданчик «патріотів», де ударом головою в ближній кут, повз воротаря, відзначився Вадим Румянцев. На 24-й хвилині в ворота команди з Кукавки справедливо призначили пенальті, який технічно реалізував Олег Красій – 0:2. На 58-й хвилині, після флангової передачі Костянтина Мазура, ударом головою з 11-и метрів перевагу в рахунку скоротив капітан команди Андрій Драган. З рахунком 1:2 завершився перший тайм, хоча певною перевагою в ньому володіли гравці «Патріоту». Але їм поки що не щастило реалізувати свої гольові шанси.

Після перерви чемпіон області кинувся відіграватися. На 58-й хвилині Олексій Пивовар, після виходу «віч-на-віч», з гострого кута зрівнює рахунок. Ігрова і територіальна перевага «патріотів» ще збільшилася після вилучення на 55-й хвилині (за небезпечну атаку суперника з можливістю нанесення травми) одного з лідерів ФК «15 громада» Олега Красія. І чемпіону області вдалося вирвати перемогу. «Завершальну крапку» в матчі на 63-й хвилині поставив Володимир Рудий – 3:2.

– У нас з командою «15 громада» – дружні відносини. Хоча на футбольному полі в очному двобої довелося зустрітися вперше. Думаю, команда з с. Руданське у вищій лізі чемпіонату Вінниччини боротиметься за найвищі місця і буде нашим серйозним конкурентом. Недарма «15 громада» наразі виступає в Кубку України серед аматорів, – сказав спортивний директор ФК «Патріот» Євгеній Шпаркій. – Дякуємо за підтримку в матчі наших вболівальників – вихованців школи і ветеранів футболу. Кукавка – невелике село, в ньому всього близько 900 мешканців. Але спорт там люблять и щиро підтримують улюблену команду, яка вчергове стала найсильнішою на Вінниччині.

Нагородження команд провели перший заступник голови обласної федерації футболу Семен Ханук і виконавчий директор федерації Михайло Прозоровський. Гравці «Патріоту», окрім грамот і медалей, отримали чудовий перехідний Суперкубок.