Відбірковий Кубок Вінницької області з шин карате «VSKO» відбувся на базі ДЮСШ «Авангард» у місті Калинівці.

   За інформацією місцевих організаторів, у змаганнях взяли участь 181 найсильніших спортсменів у складі 12 команд: «Барс» (Калинівка), «А. Шотокан» (Калинівка), «Слава» (Вінниця), «SLAVIC» (Вінниця), «Нокаут» (Вінниця), «Патріот» (Вінниця), «ДАО» (Бар), «Спартак» (Могилів-Подільський), «Воїн» (Ямпіль), «Бушідо» (Болград), «Івей» (Стрижавка) та збірна Румунії. Вік учасників змагань становив від 6 до 45 років.

   Як зазначає організатор змагань, представник Всесвітньої федерації фул-контакт карате у Вінницькій області, шихан (5 дан) Анатолій Баранчук, проведення міжнародного Кубку з шин карате заплановано на 31 жовтня у Одесі. Там будуть представлені команди з України та чотирьох європейських країн. Відбірковий Кубок Вінницької області вирішили провести у Калинівці, а у зв’язку із участю у змаганнях збірної Румунії він набув статусу міжнародного.

   За результатами турніру перше місце та Кубок вибороли калинівчани – бійці школи «А. Шотокан» (шихан – Анатолій Баранчук) та клубу «Барс» (тренер – Олег Бенько).

   Переможці і призери змагань отримали кубки, медалі і грамоти.

Михайло ШАФІР

SHARE