nocvn56043

12 серпня розпочався розіграш Кубку України серед аматорських команд. Метою змагань є популяризація гри у футбол, залучення до змагань перспективної молоді, ріст спортивної майстерності футболістів-аматорів, популяризація здорового способу життя. Серед інших 32 команд участь в 1/16 стадії турніру бере футбольна команда «15 ГРОМАДА» с.Руданське Шаргородського району.

12 серпня футболісти грали на виїзді з командою «Ретро» (Ватутіне Черкаської області). В літній спекотний вечір (температура сягала до 35 градусів) команда «15 ГРОМАДА» в нелегкій боротьбі поступилася супернику, якого підтримували численні місцеві вболівальники, з рахунком 2:3. Голи в нашій команді забили Руслан Омельченко та Олег Красій.

Такий рахунок дає непогані шанси на продовження подальшої боротьби, адже 19 серпня на Шаргородському стадіоні «Колос» відбудеться повторна зустріч цих команд. Наші футболісти будь-що прагнутимуть реваншу та перемоги за підсумками двох зустрічей. Організатори запрошуєють всіх вболівальників підтримати команду «15 ГРОМАДА» в повторній зустрічі 1/16 розіграшу Кубку України серед аматорських команд з командою «Ретро» (Ватутіне). Гра розпочнеться 19 серпня о 17.00 год.