nocvn56210

На Центральному міському стадіоні 5 вересня відбувся матч центральний матч 3-го туру чемпіонату області з футболу, який проводить обласна федерація з цього виду спорту.

ФК «Вінниця» приймав амбіціозного дебютанта вищої ліги, чинного володаря Кубка області – «15 громаду» (с. Руданське, Шаргородський район). Обидва клуби успішно виступають в поточному розіграші Кубку України і мають високі шанси на вихід до ¼ фіналу перед виїзними матчами у відповідь, що перетворювало їх дуель в своєрідне дербі.

Перший тайм пройшов майже на-рівних, але забити вдалося тільки ФК «Вінниця». Передачу з флангу в кількох метрах біля воріт замкнув основний голеадор містян Ярослав Браславський.

В другому таймі команди знову грали практично без центру поля, постійно шукали щастя біля чужих воріт. За суперечки з арбітром видалили гравця команди з Руданського Олександра Коваля, що суттєво вплинуло на подальший перебіг подій на полі.

Гольовий дубль оформив Ярослав Браславський, який реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Намагаючись скоротити відставання в рахунку, «15 громада» пішла вперед великими силами і ослабила тили. Цим скористався новачок містян Серго Мачарашвили. Він вільно провів м’яч від з центра поля практично до чужих воріт, переграв воротаря і провів третій гол. На фініші поєдинку один м’яч відіграв Руслан Попович, який завершив затяжну атаку влучним ударом головою. Але на більше «15 Громада» не спромоглася. Гра завершилася з рахунком 3:1.

Як сказав начальник команди з с. Руданське Іван Палій,

нині основне завдання його клубу – захистити домашню перемогу з рахунком 2:1 над «Єдністю» (Плиски Чернігівської області ) в Кубку України.

– Ми дуже ретельно готуємося до відповідальної гри на Чернігівщині. В другому таймі матчу з ФК «Вінниця» ми замінили кількох провідних виконавців, що поберегти їхні сили перед дуеллю з «Єдністю». Гра з містянами була приблизно рівною. Ми могли провести значно більше голів, але м’яч вперто не йшов у ворота ФК «Вінниця». Також далися взнаки видалення і втома гравців, які вже тижні поспіль проводять по два матчі – по суботах і середах, – прокоментував Іван Палій.

Гравець ФК «Вінниця» Олександр Гурін наголосив, що його

команда більш досвідчена, ніж «15 громада», що вплинуло на результат.

– Ми більше тренуємося, тому в кінцівці матчу виглядали фізично краще, ніж суперники. Пропустили м’яч тому, що розслабилися, адже перемога вже була «в кишені», – сказав Олександр Гурін.

Інші поєдинки третього туру завершилися таким чином:

ФК «Юхимівка» – ФК «Козятин» – 5:0, «Шляховик» (Погребище) – «Патріот» (Кукавка) – 1:2, «Факел» (Липовець) – «Авангард-Енергія (Ладижин) – 5:0. Таким чином в турнірній таблиці залишилося два лідери, які показали стовідсотковий результат – ФК «Вінниця» і «Факел».