В Шаргороді вперше в історії десятого червня розігрувався фінал Кубку області з футболу. Це було, серед іншого, і визнання організаторських заслуг району. Адже у вищій лізі чемпіонату Вінниччини нині виступають одразу дві команди Шаргородщини: минулорічний володар обласного Кубку «15 ГРОМАДА» (с. Руданське) і ФК «Юхимівка».

 

Битва призерів області

В фіналі Кубку зустрілися минулорічний чемпіон і чинний срібний області «Патріот» (с. Кукавка, Могилів-Подільський район) та постійний учасник чемпіонатів України серед аматорів, бронзовий призер нинішнього обласного чемпіонату ФК «Вінниця». «Патріоти» на шляху до фіналу пройшли «Моноліт» (Козятин), ФК «Юхимівка» і вже чинного чемпіона області «Факел» (Липовець). Там часом «містяни» подолали «Візит» (Хмільник), володаря Кубку Вінниччини 2014 року «Шляховик» (Погребище) і «15 ГРОМАДУ».

Дбайливі організатори привітали фіналістів Кубку і вручили їм запашні короваї. До речі, керівники обласного футболу залишилися задоволеними організацією фінального матчу і якістю футбольного поля.

На урочисте відкритті завітали почесні гості: мер Шаргорода Ігор Винокур, голова Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гатауллін, почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк, члени виконкому обласної федерації футболу Ігор Павленко і Михайло Прозоровський.

– На Шаргородщині не тільки мають проходити фінали Кубка області з футболу, а й престижні змагання з волейболу, боротьби, боксу та інших видів спорту, які розвивають в районі, – наголосив Василь Вовк, який народився на Шаргородській землі і вивів команду рідного села Руданського «15 ГРОМАДА» у володарі Кубка Вінниччини-2015.

 

Вольова перемога

Боротьба у фіналі була дуже впертою і напруженою. Перший тайм виграли «патріоти», в складі яких голом відзначився Вадим Чернега. Але в другому таймі сильнішою виявилася команда ФК «Вінниця». Спочатку вона зрівняла рахунок з пенальті, справедливо призначеного за порушення Андрія Драгана, який отримав ще й жовту картку. Покарання виконав Андрій Заводян – 1:1.

Далі «містяни» остаточно захопили ініціативу. В їх складі забивали  легіонер Маду Олісаємеко і Ярослав Браславський. Отже, 3:1 на користь команди обласного центру, президентом якої є Дмитро Руденко, а головним тренером – його батько Сергій Руденко.    

 

Домінація середньої лінії

За словами більшості глядачів і фахівців, кубковий тріумф ФК «Вінниця» є цілком заслуженим.

– Якщо перший тайм фіналу був рівним, то другий пройшов повністю під контролем команди ФК «Вінниця». В першу чергу – за рахунок домінації середньої лінії цієї команди, – сказав заступник голови Вінницької обласної федерації футболу Ігор Павленко.

– Боротьба була цікавою, фіналісти  були гідні один одного

Бажаємо в наступний раз виграти Кубок «Патріоту» (Кукавка), який є одним з флагманів аматорського футболу Вінниччини, – зазначив Василь Вовк.

Нагородження команд проводили Ігор Винокур, Ігор Гатауллін, Василь Вовк, представники районної влади  і виконкому обласної федерації футболу. Всі фіналісти отримали медалі, а переможці вирішального матчу – ще й великий красивий Кубок.

ci04k5r78H8 cNKSyfvcHN8 DvPi0DJStFw EnonLor41yc m3BJl_fi1E4 o4NB4XHZKaA ohqa7V-hF6A r95VqiTMN5k utNfLxWwFts yoJyPrjjTZM

SHARE