Федерації

 

Члени Асамблеї ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області»

 ФЕДЕРАЦІЇ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ

п/п

П.І.Б.

Представника

Дата народження Телефон мобільний E-mail
Альпінізм і скелелазіння Кіпоренко Галина Василівна 12.03.1973 0975146052 Gala.kepar@gmail.com
Бондарев Микола Валерійович      
Баскетбол Аносов Олександр Миколайович 25.03.1958 0674216546 basket-school@ukr.net
Сороченко Крістіна  Вікторівна 12/12/1990 0971110640 basket-school@ukr.net
Бокс Горлачов Ігор Вячеславович 31.03.1984 0979116474  
Ревунов Олександр Миколайович 04.06.1970 0503138314  
Боротьба

вільна

Біланенко Анатолій Сергійович 23.10.1949 0633257575

0689530500

belanenko2310@gmail.com
Даіаурі Важа Шотайович      
Боротьба греко-римська Кудик Григорій Васильович   0972366493

0674189361

 
Смірнов Віктор Олексійович 15.01.1972 0674302242 Smirnov-viktor@ukr.net
Бадмінтон Бойдаченко Антон Павлович     Amigovin1973@gmail.com
       
Важка атлетика Дідик Сергій Михайлович 22.03.1961 0679750289  
Соцков Костянтин Сергійович      
Велосипедний спорт Пастернак Костянтин Васильович 02.01.1986 0632692014 t80632692014@gmail.com
Волинець Олександр Петрович 08.11.1976 0679718500 volinets@ukr.net
Веслувальний слалом Яблонський Богдан Анатолійович 02.07.1992 0680422742 slalomvin@gmail.com
Горільчаний Сергій Олександрович 26.02.1991 0639728855 Gorilchaniy1991@gmail.com
 

Веслування на байдарках і каное

 

Добротворський Віктор Віталійович

 

 

04.07.1966

 

 

0639791783

80504612764

 
Сергун Світлана Михайлівна 20.10.1954 0677798057  
Волейбол Чумак Микола Федорович     Volley.vin@gmail.com
       
Гандбол Павлюк Олександр Петрович 08.05.1983. 0975750837

0638543378

pavlyk_25@ukr.net
Чурбаков Юрій Олександрович 01.05.1988 0965703928 atom76atom@gmail.com
Легка атлетика Бех Олена Володимирівна 18.10.1955 0507353328 olenabex@gmail.com
Ковенко  Андрій Віталійович 25.11.1973 0679870068 akovenko@rambler.ru
Лижний спорт

 

Погребняк Валерій Миколайович 02.02.1961 0674307902 skifederation@ukr.net
       
Плавання Сізов Юрій Володимирович 24.10.1968 0673976695 neptun@ukr.net
Коваль Сергій Григорович 23.06.1981 0979114873 kovalsvim@ukr.net
Стрибки у воду Кульбері Діана Едуардівна 07.07.1961 0975027141  
Розбицький Валерій Адамович 11.02.1983 0631048729 razbke@gmail.com
Стрільба кульова Іванов  Леонід Романович 10.05.1950 0955148170 leonidrivanov@gmail.com
Климчук Олена Дмитрівна 24.10.1985 0963557210 KZBODUSHS@ukr.net
Стрільба з луку Осадчук Олександр Володимирович 24.03.1969 0976960556 osadchuk.av69@gmail.com
Осадчук  Ярослав Олександрович 28.01.1993 0976960565  
Теніс настільний Лімонов Сергій Анатолійович 24.11.1956 097-154-0753 Limonov1956@gmail.com
Гефтер Євген Михайлович      
 

Футбол

Прозоровський Михайло Павлович 01.10.1952 0972394315  
Ханук Семен Сергійович      
Хокей з шайбою Давидюк Володимир Володимирович     Davidinat10@gmail.com
Бандерс Микола Артурович      
Хокей на траві Новік Федір Петрович 02.11.1941 0504614570  
Мазур Павло Михайлович  

 

07.03.1963

 

 

0977228844

 
Федерація гімнастики Чернишенко Тамара Миколаївна 1954 0977483014  
Юр’єв Володимир  Іванович