Восьмого грудня у Вінниці відкрили черговий «Олімпійський куточок». Сталося це у літературно-книжковому просторі «BiblioFan». Він знаходиться на території Центрального універмагу.

   «Олімпійський куточок» допомогло облаштувати відділення НОК України у Вінницькій області. Його представники подарували книгозбірні комплект підручників, спортивні енциклопедії та журнали «Олімпійська арена».

   На відкриття «Олімпійського куточка» завітали голова обласного відділення НОКУ, дворазовий срібний олімпійський призер (із плавання) Павло Хникін, а також легкоатлети-олімпійці Михайло Книш і Олена Колесниченко. Вони поспілкувалися із юними відвідувачами простору «BiblioFan» та відповіли на їхні запитання.

   – Відкриття «Олімпійського куточку» – це важлива і гарна подія Ми будемо моніторити, які підручники і книжки на спортивну тематику користуватимуться попитом у відвідувачів простору «BiblioFan». Зважаючи на це, збираємося поповнювати «Олімпійський куточок» новою літературою, – прокоментував Павло Хникін.

   На завершення зустрічі зіркові гості вручили пакунки із подарунками дітям та сфотографувалися на згадку.

   – Мене вразила зустріч із чемпіонами. Я займаюся шахами і скелелазінням. Хотів би покращити свої результати, аби досягти вершин у спорті, – сказав 11-річний Тимур Бєлов.

   Також в рамках заходу відбувся перший зимовий турнір із настільних ігор.

   – Ми прагнемо, щоб діти розвивали свої інтелектуальні здібності, вчилися грати в команді, розвивали ерудицію, – каже власниця і засновниця простору «BiblioFan» Ірина Ісова. – Ми дуже вдячні представникам відділенню НОКУ за те, що вони запропонували підтримати наші турніри із настільних ігор і створити «Олімпійський куточок» для дітей.

   Простір «BiblioFan» було створено зовсім недавно, місяць тому.

   – В нашому книжковому фонді ми підтримуємо українського сучасного письменника. Зробили акцент саме на вітчизняну сучасну літературу для того, щоб дітям було цікаво читати. Адже саме ці твори близькі нинішнім школярам, – розповіла Ірина Ісова.

   За словами пані Ісової, задача простору «BiblioFan» – привернути цікавість дітей до книги.

   – Працюємо в форматі клубних карт. Члени нашого клубу можуть приходити на будь-які майстер-класи. Це казкотерапія, театральна майстерність тощо. Також вони можуть читати в просторі, брати книги додому та грати в настільні ігри, – пояснила Ірина Ісова.

SHARE