Новорічний шаховий турнір зібрав у Вінниці 30 юних спортсменів різного віку – від першачків до студентів. Змагання пройшли у юнацькому клубі «Романтик» за підтримки обласної федерації шахів.

   Сюрпризів не сталося – трійку кращих склали рейтинг- фаворити. У вирішальному двобої за золото в останньому турі зустрілися чемпіони області різних років – Євгеній Шафір і Богдан Станіславський. Бліц-партія лідерів спочатку складалася на користь молодшого за віком. Але в складному ендшпілі 11-класник фізико-математичної гімназії № 17 Євгеній Шафір зміг кардинально змінити становище на шахівниці і вирвати бажану перемогу. Срібло – у Богдана Станіславського, бронза – у призера чемпіонату області серед дітей до 12 років Владислава Пюро. Трійку кращих серед дівчат склали Ангеліна Богомживуща та сестри Вікторія і Маргарита Швеці. Втім, переможених в турнірі взагалі не було! Перші десять гравців за результатами змагання отримали грошові премії, решта учасників – шахові задачники. З нагоди свят всім юним спортсменам дісталися й солодкі подарунки.

   Нагородження провів ініціатор проведення змагання – директор обласної федерації шахів Богдан Платовський. Його син Семен також приймав участь у новорічному турнірі.

SHARE