16-17 січня у Вінниці провели турнір з футболу серед юнаків 2002-2003 р.н. Він був присвячений пам’яті відомого гравця місцевої команди майстрів і тренера Олега Серьогіна. Турнір організували спільними зусиллями ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова, спортуправління ОДА, відділення НОК України Вінницької області і обласна федерація футболу.

   На старт вийшли дві команди Вінницької обласної ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова (2002 р.н. і 2003 р.н.), ДЮСШ Бердичева і збірна Вінницької області U-19 (серед юнаків до 19 років), яка виступала поза конкурсом.

   Змагання проходили просто неба, на стадіоні школи № 35. Поле розчистили від снігу самі учасники.

   – З Олегом Серьогіним я працював все життя. Це був висококваліфікований тренер, футболіст від Бога і чудова людина. Поки ми живі, будемо його пам’ятати, – каже
старший тренер ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова Іван Подзігун. – Ми проводимо ще три меморіали протягом роки. Зокрема, турніри пам’яті Миколи Негрєєва, Олександра Грушанського і Олександра Сивака. Ці футбольні особистості заслужили вічну пам’ять.

   Змагання відбувалися за коловою системою.

   –Меморіал Олега Серьогіна – дуже важливий турнір. Адже в ньому змагаються майбутні випускники футбольних шкіл. І тренерам дуже важливо перевірити їхній рівень перед поновленнями баталій у ДЮФЛ України, – зазначив Іван Подзігун.

   Всі матчі виграла збірна Вінницької області U-19, але її результати в турнірній таблиці не враховувалися. В останній грі вирішувалася доля золотих медалей. У ній боролися дві команди ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова. На диво, молодші за віком контролювали перебіг подій на полі і впевнено перемогли із рахунком 3:1. Срібні нагороди отримали їхні одноклубники, бронзові – бердичівці.

   Капітан команди ОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова 2003 р.н. Павло Форманюк не вважає успіх своєї команди сенсацією.

   – Ми виграли на турнірі всі матчі. З нашими старшими одноклубниками граємо у задоволення, адже це наші друзі. Сьогодні нам більше підфартило. Найчастіше в очних
матчах бувають нічиї, але сьогодні був наш день, – прокоментував Павло Форманюк. – Я мрію в футболі грати серед професіоналів. Навіть не у вінницькій «Ниві», а на більш високому рівні.

   На урочистому закритті спортсменів нагороджували дочка Олена Серьогіна, його вихованець Юрій Максименко (нині – депутат Вінницької міської ради), директор ДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова Ігор Коваль і старший тренер цієї спортшколи Іван Подзігун.

   Юрій Максименко нагадав, що Олег Серьогін – його перший тренер, із яким він займався до 11-класу. Після цього пам’ять Олега Івановича вшанували хвилиною
мовчання.

   Були вручені не лише Кубки, але й цінні призи відділення НОКУ кращим футболістам кожної з команд. А кращим гравцем турніру визнаний Віталій Богданович (ОДЮСШ ім.Блохіна-Бєланова 2003 р.н.).

SHARE