Вінницька веслувальниця Світлана Ахадова виступить на Олімпіаді в Бразилії.  Її успіхи останнім часом особливо стрімко пішли угору. В травні цього року Світлана здобула у складі екіпажу байдарки-«четвірки» дві золоті медалі на двох олімпійсько-ліцензійних етапах Кубку світу, що дало «зелене світло» до участі в Олімпіаді-2016 у Бразилії.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Світлана Ахадова

Не все було однозначно

Але не все було так просто і однозначно.

Виявилося, що результати двох «четвірок» збірної України за різними відповідальними змаганням майже однакові.

– Але на спільному засіданні керівників Національного олімпійського комітету України і профільного Міністерства було прийнято остаточне рішення про формування збірного екіпажу, в який включили і Світлану Ахадову, – сказав голова відділення Національного НОК України Вінницької області Павло Хникін.

 

«Щоб не було соромно тренерам»

Світлана стрімко увірвалася у Великий спорт ще у 2011 році, коли завоювала дві медалі на чемпіонаті Європи. Вона – вихованка Вінницької обласної СДЮШОР ім. Юлії Рябчинської.

– Я щиро рада, що мені надали право виступити на Олімпійських іграх, – сказала Світлана. – Буду змагатися у складі екіпажу на дистанції 500 метрів. – Я зроблю все можливе, щоб гідно представити в Ріо-2016 Україну і Вінницю. – Розумію, що маю спрацювати у Бразилії по максимуму, щоб моїм тренерам Сергію Бутенко, Світлані Сергун та Констянтину Напольському не було соромно за мене.

 

Боксер і легкоатлетки

Раніше олімпійські ліцензії у Ріо-2016 здобули ще троє вінничан: боксер Микола Буценко і майстрині бігу з бар’єрами Світлана Колесниченко і Олена Яновська. Зокрема, Яновська відзначилася в м. Алмати (Казахстан), де пройшли міжнародні змагання “Меморіал Гусмана Косанова”. Там у бігу на 100 м з/б вона виконала олімпійський норматив – 13.00/+1.3.

буценко

Микола Буценко

Колисниченко5

 

 

 Світлана Колесниченко

яновська

Олена Яновська

Також боксер Денис Солоненко 7 липня побореться за ліцензію для участі в літній Олімпіаді 2016 року.

 

Довідка

Літня Олімпіада триватиме  в Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня. В рамках турніру будуть розіграні 306 нагород в 28 видах спорту. За правилами Міжнародного Олімпійського Комітету, в Іграх візьмуть участь понад 10 000 атлетів.

 

SHARE