nocvn5576

«Гран-прі Вінниці» замінив «Гран-прі Донецька»

В суботу, 6 червня, відбудеться старт міжнародної гонки «Гран-прі Вінниці», повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua. Початок – о 12.00 з площі Василя Стуса. В неділю, 7 червня, о 10:30 з цього ж місця почнуться групові велоперегони «Гран-прі Вінниці».

Ці щорічні міжнародні змагання, до недавнього часу відомі під назвою «Гран-прі Донецька», проходили на Донбасі. І давно стали своєрідною візитівкою України в європейському велосипедному співтоваристві. Цього року вони отримали назву «Гран-прі Вінниці» і пройдуть вже у восьмий раз.

Змагання включають три офіційні шосейні велогонки за участю понад ста велогонщиків Польщі, США та Угорщини. Із-за кордону приїздять сім професійних команд – по дві з Чехії та Молдови, та по одній з Білорусії, Казахстану та Румунії, в яких є також представники Польщі, Словаччини та Угорщини.

Крім іноземних, в змаганнях візьмуть участь і три українські команди, які заробляють очки міжнародного союзу велосипедистів (UCI). До речі, Вінниччина поки що немає професійної команди з велоспорту. Але в інших командах є спортсмени, які родом із міста над Бугом.

Підготовку та проведення змагань здійснюють відділення НОК України Вінницької області, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, міжнародний спортивний клуб «ІСД», комітет з питань фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.