28 лютого у Вінниці, в спортивному клубі «Ратибор-В», відбувся перший туру відкритого чемпіонату обласної дитячої ліги з дзюдо. Змагання підтримали відділення НОК України Вінницької області, спорткомітет Вінницької міської ради і спортуправління Вінницької ОДА.

На урочистому відкритті були присутні відомі спортивні особистості. Серед них – дворазовий срібний Олімпійський призер з плавання, учасник 4-х Олімпіад, голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін; майстер спорту з 4-х видів боротьби, головний суддя змагань Володимир Бабін; призер чемпіонатів світу з дзюдо і самбо серед майстрів Борис Максимчук, засновник Вінницької спортивної школи дзюдо та самбо Юрій Осипян.

– Порадувала масовість змагання. Дзюдо – олімпійський вид спорту, тому конкуренція тут надзвичайно висока. Щоб вінничани могли досягати гарних результатів, багато залежатиме від плідної роботи тренерів і організаторів, – сказав Павло Хникін

– Дитячу лігу з дзюдо ми проводимо вже вдруге. Її мета – відкриття і підтримка нових спортивних зірочок. Нагадаю, у Вінниці підготували параолімпійського призера серед інвалідів Миколу Ливицького, призера чемпіонату світу Владислава Діденка та інших сильних борців, – сказав Борис Максимчук.

На килим виходили понад 130 спортсменів, серед яких були чемпіони і призери всеукраїнських чемпіонатів. Вони представляли 13 клубів – з Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Хмельницької і Вінницької областей.  Медалі розігрувалися в десяти вагових категоріях – окремо серед юнаків та дівчат 2004 – 2005 та 2006-2007 р.н.

Юні спортсмени були задоволені можливістю позмагатися проти представників інших регіонів і залюбки розповідали про себе.

– Щоб досягати гарних результатів, я тренуюся п’ять – шість разів на тиждень. При цьому тренування зовсім не заважать заняттям у школі, адже навчаюся я добре, – розповів 10-річний вінницький борець Олексій Кондратьєв.

Призери турніру отримали грамоти і медалі. Також відділення НОКУ підготувало відзнаки іменитим ветеранам вінницького дзюдо. А клубам-призерам в командному заліку вручили Кубки. Перше місце посіла команда МДЮСШ № 5 Вінниці, друге – господарі килима з СК «Ратибор-В», на третьому – збірна Іллінців (Вінницька область). Серед представників інших регіонів високі результати показали представники Херсонської і Дніпропетровської областей.

Як повідомив Володимир Бабін, у рамках обласної дитячої ліги з дзюдо протягом 2016 року відбудуться ще три тури, після чого будуть підбиті підсумки.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

 

16