У місті над Бугом пройшов зимовий чемпіонат міста «Winter DevRain Cup». У ньому взяли участь 13 колективів з обласного центру та його найближчих населених пунктів. Як повідомили організатори змагання, команди були розділені на дві ліги. Змагання пройшли за підтримки Вінницької міської федерації футболу, комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради та меценатів.

     У вищій лізі взяли участь 5 колективів, що зіграли за коловою системою кожен з кожним. Вирішальним став завершальний ігровий день, де у кожному з трьох матчів вирішувалась доля переможця та призерів турніру. У першому з них зустрічалась вінницька «Нива», що є учасником другої ліги ПФЛ та «ЯСКО», що цьогоріч підтвердило статус чемпіона міста з футболу. Матч завершився з рахунком 3:3, що забезпечило перемогу у турнірі «Ниві».

     Наступні призові місця посіли «ЯСКО» (Вінниця) та «ІнтерАТ» (Гавришівка)
Перша ліга у складі учасників зібрала 8 колективів, що були розподілені на дві групи. Після групового етапу колективи зіграли стикові матчі, де розподілили між собою рейтингові місця. Долю третього місця розсудила футбольна лотерея в матчі між «Олімпіком» з Вороновиці та “Оріоном”, що представляє Малі Крушлинці. У підсумку по пенальті 4:1 на користь останніх, й бронзові нагороди відходять до «Оріону». Фінальний поєдинок став матчем лідерів чемпіонату Вінницького району у вищій лізі: «Поділля» (Медвеже Вушко) та ФК «Ксаверівка». Підсумковий рахунок – 3:1 на користь ФК «Ксаверівка».

     Окрім командних нагород, пам’ятними статуетками були нагороджені кращі гравці та бомбардири турніру. У першій лізі кращим гравцем став гравець «Поділля» Вадим Боднар, а кращим бомбардиром Дмитро Данилюк, що представляє ФК «Ксаверівку». У вищій лізі були відзначені два гравці вінницького «ЯСКО»: кращий бомбардир Владислав Погорілий та кращий гравець – Ігор Маляренко.

                                                                                           Михайло Шафір

SHARE