nocvn5602

Сьогодні, 10 червня, з нагоди відкриття перших Європейських ігор в Азербайджані у Вінниці, в манежі «Колос» відбулося свято Олімпійського прапору. Його проводили вінницькі олімпійські призери – голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін (плавання), начальник управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації Сергій Чернявський (велоспорт) і Ганна Балабанова (веслування).

На захід завітали юні вихованці Вінницької СДЮШОР з легкої атлетики. Олімпійський прапор приймали срібна призерка юнацької Олімпіади Джойс Коба (спринт), бронзовий призер юнацької Олімпіади Віктор Черниш (стрибки в висоту) і багаторазовий призер чемпіонатів України серед юнаків і юніорів Олександр Недоснований (багатоборство).

Спортсменів привітав Павло Хникін. У своїй промові він побажав, щоб Олімпійський прапор приніс вихованцям СДЮШОР нові перемоги і рекорди.

– Захід відбувся перед здачею контрольних нормативів з легкої атлетики в групі начальної підготовки, тож початківці змогли побачити відомих чемпіонів, – сказав старший тренер Вінницької СДЮШОР з легкої атлетики Олександр Прошин.

nocvn5606nocvn5603 nocvn5604 nocvn5605