IMG_9244 IMG_9310 IMG_9311 IMG_9330фут 003 фут 013 фут 016 фут 054 фут 070 фут 081 фут 087 фут 093 фут 107 фут 110 фут 112 фут 131 фут 151 фут 160 фут 176 14 травня у Вінниці провели Європейський фестиваль спортивної краси. Він був присвячений Дню Європи. Спортивне шоу на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку спільними зусиллями організували спорткомітет Вінницької міської ради, спортуправління ОДА, відділення НОК України Вінницької області за підтримки вихованців ДЮСШ і спортклубів. Загалом свою майстерність демонстрували близько тисячі спортсменів.

Відділення НОКУ підготувало традиційну розминку «Do like Olympian’s» і олімпійську вікторину з сувенірами і подарунками. Було проведено нагородження кращих спортсменів і різноманітні змагання. Приміром, відкритий чемпіонат Вінниччини з армспорту, в якому взяли участь силачі Київщини і Житомирщини. Близько двох годин тривали  майстер-класи з баскетболу, настільного тенісу, боротьби тощо, в яких міг взяти участь кожен охочий. Тим часом показово виступали представники американського футболу (команда «Вінницькі Вовки»), черлідингу, хокею на траві, художньої гімнастики, акробатики та інших видів спорту. Родзинкою заходу було шоу «Живі шахи», в якому партію на великій шахівниці розігрували юні гравці, вдягнені в костюми відповідних фігур.

– Фестиваль зібрав тисячі глядачів, що не може не радувати. Їх вразили видовищні показові виступи з художньої гімнастики, стрітворкауту, силових видів спорту тощо. Безумовно, спортивне свято вдалося, до того ж погода порадувала, – сказав голова відділення НОК України Вінницької області, дворазовий олімпійський призер Павло Хникін.

– На День Європи ми традиційно проводимо спортивні заходи. Але сьогодні вони вийшли наймасштабнішими. Адже на Європейському фестивалі спортивної краси. представлено близько 20 видів спорту, – сказав заступник голови спорткомітету Вінницької міської ради Роман Семчук.