У Вінниці відбувся невеликий турнір з футболу серед жінок, присвячений Дню фізичної культури і спорту. Змагання пройшли за підтримки обласної Асоціації футболу, яку очолює Ігор Гатауллін. На старт вийшли дві команди ВОДЮСШ ім. Блохіна-Бєланова та колектив ВПТУ №4 міста Вінниці.

   Відкрив турнір матч колективу ВПТУ № 4 і першої команди спортивної школи. Фактично, це команда, яка зараз грає у вищій лізі чемпіонату України серед жінок. ВОДЮСШ-1 після першого тайму вела із різницею у два м’ячі, а після перерви зміцнила свою перевагу. Дублем відзначилася Єлизавета Руденко, а ще один м’яч забила капітан команди, краща молода футболістка України двох останніх років Юлія Христюк. Отже, 3:0.

   ВОДЮСШ-2 та ВПТУ № 4 напружено боролися на полі, але гра завершилася без голів. В заключному протистоянні двох колективів спортивної школи ім. Блохіна-Бєланова переміг основний склад із рахунком 1:0. М’яч забила Юлія Христюк, гравець збірної України і лідерка збірної Вінниччини.  Переможниці отримали красивий Кубок, а всі учасниці – грамоти.

   – Турнір допоміг побачити кращих футболісток Вінниччини. Вони були зібрані в трьох командах, які вийшли на старт. Ми відбирали спортсменок до збірних області різних вікових категорій, починаючи від 2004-20005 р.н. і молодше, – сказав головний тренер збірних Вінниччини з футболу серед жінок і дівчат Юрій Наровицький.

SHARE