На сайті Бюджету громадських ініціатив відбулося голосування за проекти для покращення життя у Вінниці. Під № 41 був виставлений задум Євгенія Саричева –
«Волейбольний майданчик біля Центрального міського стадіону». За нього проголосувало 2030 чоловік, і це перемога спортсменів!

   Отже, вже до кінця 2020 року буде збудований сучасний волейбольний майданчик, загальнодоступний для всіх мешканців. Представники обласної федерації сподіваються, що він стане серцем вінницького волейболу та заохотить ще більшу кількість людей займатися цим популярним видом спорту. На майданчику яскраво проводитимуть щорічні місцеві, регіональні, а згодом й міжнародні турніри.

   – Ми зустріли на своєму шляху багато підтримки і чимало перешкод! Велика кількість людей, яка, здавалося, є фанатами волейболу і повинна радіти будь-яким ініціативам, казали, що в нас нічого не вийде і ми просто гаємо свій час, – кажуть ініціатори проекту. – Але нам це вдалося. Ми довели, що разом можемо впливати на розвиток волейболу на Вінниччині, створювати нові сучасні волейбольні майданчики.

   Ініціатори проекту щиро дякують за допомогу керівництву федерації волейболу Вінниччини, клубам «МХП-Вінниця», і «Серце Поділля», учасникам волейбольної ліги Поділля, керівникам, викладачам і студентам ВНМУ, ВДПУ, ВК НУХТ, транспортного коледжу, ВПУ ЛДУ БЖД, ВНТУ, технічного коледжу, коледжу будівництва і архітектури, ДНУ, керівникам та працівникам низки компаній. Багато волейболістів не тільки самі голосували за проект майданчика, а й залучали знайомих, родичів, колег.

SHARE