У 33-й школі Вінниці почав діяти інтерактивний лазерний тир. Про такі уроки можна тільки мріяти, кажуть викладачі предмету «Захист України». Це практично і безпечно, та й учні у захваті.

     – Ідея належить самим учням, а втілити її у реальність допоміг «Бюджет шкільних проектів». Це інструмент, завдяки якому ми підтримуємо з бюджету громади учнівські ініціативи. Але за умови перемоги на конкурсі, причому захист проєктів відбувається за участі не тільки фахівців профільних департаментів, а й самих школярів. І конкуренція серед шкіл, до речі, щороку досить серйозна, – прокоментував на своїй сторінці у «Фейсбуці» міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

     Поки що це єдиний лазерний тир у міських закладах освіти Вінниці. До речі, цього року на території школи №33 збудували й сучасний спортивний стадіон, облаштували смугу перешкод.

     – Це і наштовхнуло старшокласників додатково створити і кімнату для навчання стрільбі. Таке комплексне рішення сприятиме якісній військово-патріотичній підготовці у рамках шкільного курсу, вважають педагоги, – додав пан Моргунов.

      Додамо, що у 2020-у році переможцями шкільних ініціатив стали 8 закладів. А загальний фонд конкурсу склав 2 млн. грн.

Михайло ШАФІР

SHARE