nocvn5428

Сьогодні, сьомого травня, на стадіоні вінницького Центрального парка культури і відпочинку пройшла традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню Перемоги у Другій світовій війні. В ній взяли участь збірні шкіл і вишів 1 – 4 рівнів акредитації міста. В тому числі й Донецького національного університету, який тимчасово базується у Вінниці. Кожна команда складалася з 8 осіб – по 4 хлопця і дівчини.

В урочистому відкритті взяли участь вінницькі призери Олімпіад Павло Хникін (голова відділення НОК України), Сергій Чернявський (начальник управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації), Анна Селезньова (Балабанова), інші керівники спортивної галузі та ветерани спорту. Напутню промову для молоді сказала 90-річна полковник і відставці, розвідниця Ольга Твєрдохлєбова, яка на війні дійшла до самого Берліну.

– У мене є спортивні розряди з гімнастики і легкої атлетики. І до сьогодні я щодня роблю зарядку. Раджу вести здоровий спосіб життя всім молодим людям. Саме це є запорукою довголіття, – відзначила Ольга Твєрдохлєбова,

Перед початком змагань пам’ять наших загиблих у Другій світовій війні воїнів вшанували хибною мовчання.

– Ця естафета у Вінниці проходить, починаючи з 1946 року. Вона має велике патріотичне і виховне значення. Таким чином вінницькі спортсмени вшановують пам’ять наших загиблих воїнів і дякують тим, хто залишився в живих, – сказав голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Команди-призери були нагороджені кубками, медалями і цінними подарунками.

Перше місце у різних категоріях посіли: школа №27, вище професійне училище сфери послуг, гуманітарно-педагогічний коледж, Інститут фізичного виховання і спорту Вінницького педагогічного університету імені М.Коцюбинського.

легкоатлетична естафета, присвячена Дню Перемоги  nocvn5424 nocvn5425 nocvn5426 nocvn5419 nocvn5420 nocvn5421 nocvn5422 nocvn5423 nocvn5414 nocvn5415 nocvn5416 nocvn5417 nocvn5418