До недавнього часу у Вінниці дітей навчали шахам лише в ДЮСШ № 6 та її філії – клубу «Романтик» по вул. 600-річчя. Але цієї осені у нашому місті відкрили ще дитячі шахові клуби: на базі бібліотеки Тяжилова та дві школи майбутніх чемпіонів – на базі міського клубу Сабарова і на проспекті Космонавтів.

   Вінницька обласна федерація шахів на чолі із Віталієм Кармазіним і Аркадієм Найдічем вирішила підтримати нові шахові формування. Якщо клуб на Тяжилові забезпечений необхідним інвентарем за рахунок виграного міського гранту, то в клубах Сабарова і на проспекті Космонавтів (в обох тренує Сергій Бутивський) його бракувало. Тому представник обласної шахової федерації 27 листопада вручив їм 10 комплектів шахів і шахівниць. Також відбувся товариський поєдинок за участі юних гравців шахового клубу «Романтик». Він завершився дружньою нічиєю!

   – Школа шахових чемпіонів розпочала роботу два тижні тому. За цей час до неї записалося два десятки дітей в клубі на Космонавтів і близько десятка – на Сабарові. Переважно це шахісти 5-7 років. Вони вже відвідували обласний кваліфікаційний турнір, де отримали масу позитивних емоцій і бажання далі займатися, – сказав Сергій Бутивський. – Ми починали з інвентарю, який брали у борг. Тепер, завдяки допомозі обласної федерації шахів, матеріальна база школи майбутніх чемпіонів покращилася. Це допоможе залучати нових учнів.

SHARE