Художня гімнастика – один з найбільш видовищних, масових і престижних олімпійських видів спорту. Останніми роками у вінницьких юних грацій збільшилися досягнення (з’явилися чемпіонки і призерки країни), а наші організатори відкритих всеукраїнських турнірів показали себе найкращим чином. Тому саме місту над Бугом довірили провести найближчий чемпіонат України з художньої гімнастики. Він за підтримки обласного відділення НОК України відбудеться з 22 по 24 квітня в спорткомплексі УМВС (вул. Ботанічна, 27). Вхід для уболівальників буде вільним.

Поки заявилися команди з 18 областей України, до яких входять виключно провідні гімнастки. Адже на вінницькому чемпіонаті учасниці змагатимуться за програмою майстрів і кандидатів у майстри спорту. На жаль, Ганну Різатдінову та інших українських зірок гімнастики ми не побачимо.

– Команда школи Дерюгіних (разом з Ганною Різатдіновою та іншими збірницями країни) готується до участі в Олімпійських іграх-2016, тому не братиме участі в чемпіонаті України, – розповіла старший тренер відділення художньої гімнастики Вінницької спортшколи № 1 Ганна Суржок.

За словами Ганни Суржок, Вінницька область на чемпіонаті України буде представлена двома командами. Це загалом дюжина спортсменок, серед яких – призерка України Вікторія Липницька і чемпіонка країни Олександра Ходак. Тому наші тренери небезпідставно сподіваються на здобуття медалей на домашньому гімнастичному форумі.

Гимнастика

SHARE