22 березня відбувся  всеукраїнський онлайн захід НОК України «Олімпійська книга», одним із завдань якого є заохочувати та підтримувати ініціативи, що об’єднують спорт з культурою та освітою. Сталося це в Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 27 міста Вінниці, завдяки підтримки директора школи Олексія Андрійовича Тернового.

     В заході взяли участь голова обласного відділення НОК України Вінницької області, дворазовий срібний олімпійський призер (із плавання) Павло Вікторович Хникін, учителі фізичної культури Тетяна Антонівна Розвадівська, Михайло Борисович Мельник та Василь Анатолійович Осаволюк, а також  42 учні з 8-А та 5-Б класів.

     Вступне слово надали Павлу Хникіну, який розповів про свій спортивний шлях, про те, що треба робити щоденну зарядку, розумно збільшувати навантаження, ставити цілі та мету бути олімпійцем. Потім школярі задали низку питань стосовно занять спортом під час карантину, спортивних якостей та про періодичність тренувань. Учитель Михайло Мельник пообіцяв, що, завдяки книзі В.Н. Платонова «Періодизація спортивного тренування. Загальна теорія та практичне застосування», разом з учнями зможе докладно ознайомитись з цими питаннями на подальших уроках із фізичної культури.

   – Я розповів вам про цілі в спорті, а ще хочу додати, що будь-яку мету можна досягти, завдяки спорту, наприклад,  особисто я можу майже вільно спілкуватись англійською, – прокоментував Павло Вікторович, показуючи розмовник «Олімпійці розмовляють англійською», – ви теж зможете, якщо щоденно вивчатимете по 5–10 нових слів.

      По завершенню зустрічі голова відділення передав учителям у користування книги та брошури олімпійського напрямку. В школі є окремо обладнаний клас з «Олімпійським куточком», олімпійською літературою та музеєм.

   – Завжди приємно відвідувати такі школи, де дійсно прагнуть донести дітям справжні олімпійські цінності, користь здорового способу життя та організовують практичні зустрічі школярів з досвідченими спортсменами світового рівня, – додав Павло Хникін.

SHARE