З гарним результатом повернулася збірна Вінницької області з волейболу із столиці України, де з 23 по 26 листопада проходив І тур чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків 2001-2002  р.н.

В першій підгрупі, до якої і потрапила наша збірна, ввійшли ще команди  Київського спортивного ліцею-інтернату, команда СДЮШОР м. Полтава, Дніпропетровська СДЮШОР, ДЮСШ м. Артемівськ, та команда Харківського вищого обласного училища фізичної культури та спорту.

Збірна Вінницької  області комплектувалася з переважно з  учнів Вінницької обласної СДЮСШ з волейболу і Козятинської КДЮСШ, а також один гравець з Гайсинської ДЮСШ та Могилів-Подільської районної ДЮСШ.

Тренери  нашої  збірної  Лариса Сивобородько та Світлана Скорбатюк відмітили, що юнаки показали просто чудові результати. Адже в двобоях на майданчику їм довелося зійтися з доволі сильними суперниками. Чого тільки варті команди ХОВУФКС або Дніпропетровської СДЮШОР. І не дивлячись на це, подоляни довели, що воля до перемоги – це найкраща рушійна сила. У всіх матчах збірна Вінницької області отримала беззаперечні перемоги, поступившись лише команді-господарю змагань.

За словами наставниць команди, спортивна майстерність  дітей, що входили до складу нашої збірної, в порівнянні із минулим роком, зросла в рази.  Гравці володіють гарною подачею, на майданчику чітко вимальовується тактика і техніка гри. І це все попри те, що п’ятеро юнаків були на рік-два молодші заявленого віку. Отож щиро радіємо нашим  перемогам. Вітаємо всіх тих тренерів, хто доклав своїх зусиль для досягнення такого результату та надіємося, що другий тур піде за таким самим сценарієм.

Принагідно сказати що й інші збірні області готуються до змагань чемпіонату України «Дитяча ліга», а саме:  юнаки 2003-2004 р.н. поїдуть до Чернігова, де з 08 по 12 грудня відіграють ІІ тур вищеназваних змагань, дівчата 2003-2004 р.н. в Жмеринці проведуть матчі з 09 по 12 грудня, а збірна області серед дівчат 1999-2000 р.н. вирушить  з 11 по 13 грудня до міста Прилуки, де позмагаються за вихід до другого туру чемпіонату.

Чекатимемо на гарні результати та видовищні матчі.

Світлана Ткачук – відповідальний секретар ФВВО